2733
2734

تو رو خدا اگه بچه دارین کمی بهم امید بدین منو میترسونن التماس میکنم کمی هم بهم امید بدین که منم طعم مادر شدن میچشم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من دو تا سقط داشتم البته هر دوتاش سقط درمانی بوده و الانم 31 هفته م اگه خدا بخواد تا 15 16 شهریور زایمان میکنم آن شاالله خدا زودی دامنت رو سبز کنه نا امید نباش عزیزم

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔

از اقواممون بود کسی که چند تا سقط تو هفته های بالا داشت و بعدش فهمید یه ویروس از بچگی تو بدنش م.نده بوده.خدا رو شکر الان دو تا  پسر ۵ سال و ۲ ساله داره

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2738
منم ۲تا سقط داشتم از بارداری مجدد میترسم  الانم یه چند روزه پریود نشدم ببینم خدا چی میخواد

چه مدت از سقط دومت گذشته عزیزم منم دو تا داشتم انشاءالله خدا به ما هم نگاهی کنه

چه آزمایشاتی دادی برای بارداری مجدد؟دکتر خاصی رفتی؟

چه مدت از سقط دومت گذشته عزیزم منم دو تا داشتم انشاءالله خدا به ما هم نگاهی کنه چه آزمایشاتی دادی ب ...

بهمن ماه سقط کردم یه چکاب و سونو دادم فقط کار خاصی نکردم..

گفتند که به ۳بار بیشتر میگن سقط مکرر الان پیگیرش نشو

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
عزیزم از نظ باردار شدن که حتما میشی من مامانمم ۳بار سقط کرده الان ۵تا بچه داره که منم جزشونم

خدا از دهنت بشنوه خیلی ناامیدم بخدا ان شاءالله هرکی وضعیت منو داره خدا از نگرانی درش بیاره

من دو تا سقط داشتم البته هر دوتاش سقط درمانی بوده و الانم 31 هفته م اگه خدا بخواد تا 15 16 شهریور زا ...

انشاءالله خدا سالم و سلامت نی نیت بغلت بزاره دعام کن خیلی به دعا احتیاج دارم بخدا حالم اصلا خوب نیست خدا همه رو کمک کنه من هم کمک کنه ان شاءالله

2706