2733
2734

حالم از اراده ای ک دارم به هم‌میخوره.هر روز موقع غذا خوردن به این فکر میکنم کمتر بخورم ولی باز میخورم.اگه یه غذایی رو دوست داسته باشم ک در حد خود کشی.باز خدارو شکر میکنم به نسبت غذایی ک میخورم زیاد چاق نمیشم‌.

در طول عمر ۳۰ ساله ام هروفه خواستم وزن کم کنم به سخخختی شد.و هردفه هم همه جام لاغر میشد جز شکمم.الانم ک ۱ ساله زایمان کردم شکمم بزرگتر😫😫😫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من یه مدت که رژیم اساسی گرفتم غذاهای مورد علاقه مو درست نکردم. مثل قورمه سبزی یا کتلت درست نکردم. بیشتر از کدو و بادمجون وکرفس و هویج وقارچ استفاده کردم. الان سه سال تثبیتم دیگه راحتم. همه چیز میخورم ولی بی روغن و کم میخورم 

همیشه باید ۶۰ کیلو بمونم. با ورزش و کالری شماری.....🙂
رژیم سرسخت بگیر. منم هی امروز فردا میکنم همش لم دادم روی مبل😂

کلا انگار طول عمرم دغدعه ام همینه.فک نکن اندازه خرسما.نه.ولی خب شکم دارم.منک همه جی میخورم ولی با این فکر ک با خ دم هی میگم نخور نخور کمتر بخور...خودمو زجر میدم.وقتی باردار شدم اولین چیزی ک به ذهنم رسید این بود ک اخیش ازین به بعد دیگه همه جی و با خیال راحت میخورم🤣🤣🤣

2738
کلا انگار طول عمرم دغدعه ام همینه.فک نکن اندازه خرسما.نه.ولی خب شکم دارم.منک همه جی میخورم ولی با ای ...

دقیییییقا منم. از ناحیه شکم و پهلو و ران رنج میکشم خخخخ 62 کیلو هستم ولی دوست دارم به 55 برسم. توی اقدامم هستم  میگم توی بارداری که دیگه خرس میشم نه؟

دقیییییقا منم. از ناحیه شکم و پهلو و ران رنج میکشم خخخخ 62 کیلو هستم ولی دوست دارم به 55 برسم. توی ا ...

بعضی ها انقدر ویار دارن از وزن قبل بارداریشونم کمتر میشن.ا