2726
عنوان

میخوام اطلاعات راجع به لیزر بدم

15177 بازدید | 73 پست

دوستم دستگاه لیزر خرید ولی قبل خرید رفت تهران دوره دید و کلی تحقیق راجع به دستگاه کرد.و من‌میخوام چیزایی ک بهم گفتو بهتون بگم یوقت سماها گول نخورین.

مثلا گفت یه سری دیتگاه ها هستن شبه لیزر هستن از جمله دستگاه اچ آر اس.این دستگاه ها مو رو از ساقه میزنه و شماها تو چند جلسه اول ریزش مو دارین و فکر میکنین دارین جواب میگیرین در حالیکه فقط موها سطحی ریخته میشه و اشعه اون به ریشه نمیرسه

بعد ک شما دو حلسه میرین میبینین موهاتون داره میریزه و فکر میکتین دارین جواب میگیرین.وقتی به اخر کار میرسین به طرف میگین پس جرا موهام کم نشده داره در میاد اونم هی میگه باید یاداور بیای.باز ماه بعد ماه بعد.هی بهت میگه یاداور بیای.اخرش هم لابد باهاش دعواتون میشه و دیگه نمیرین.این وسط طرف پول خودشو گرفته(بلایی ک سر دوستم اومد)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستم میگفت من ک میخواستم دستگاه بگیرم یه اقایی ک خودش کلینیک پوست داشت منو راهنمایی میکرد.بهم میگفت چرا الکی میخوای پول بدی و دستگاه گرون بخری.همین اچ آر اس بخر هم ارزونه هم کارتو راه میندازه.بهش گفتم نه من میخوام کارم درست باشه خب اگه کسی پیشم بیاد و نتیجه نگیره چی؟گفت وقتی جلساتش تموم شد هی بهش بگو دو ماه دیگه یاداور بیا سه ماه دیگه یاداور.و بهش بگو همه از دستگاه من نتیجه میگیرن فقط تو نگرفتی یا بهش بگو لابد مشکل هورمونی داری....گفتم خب اگه نتیجه نگیره منو به کسی معرفی نمیکنه.گفت اشکال تداره تو ک پول خودتو میگیزه بالاخره هی تفر جدید میاد...

2728
یا اینک دستگاه الکس ممکنه خیلیا جواب بگیرن ولی در حقیقت برا پوست های روشن و بور و مخصوص پوستای امریک ...

چه جالب 

لطفا برای خوشبختیم و رسیدن به اهدافم یه صلوات بفرست دوست خوبم❤️🥀

یا اینک اون اقا به دوستم میگفت برو دستگاه الکس_دایود بخر.مردم ما دهن بین هستن.هم اینک اسم الکس بیاد فک میکنن اوه چه خبره پس میان پیشت.یا اینک به دوستم میگفت کاری نداره تو هر دستگاهی دوست داری بخر بعد میتوتی ببری فلان جا برات آرم الکس رو روش بزنن مردم ک حالیشون نمیشه

دوستم مبگفت تو یه مهمونی بودم یه خانومی اومد پیشم بهم گفت من تو کار لیزرم دوست داری بیا پیشم(نمیدونستم دوستمم تو کار لیزره)دوستم گفت خب ادرست کجاست؟اون گفت جای ثابت دارم میرم توی ارایشگاه ها.هر جا مشتری باشه میرم.دوستم میگه من تعجب کردم اخه دستگاه لیزر بزرگ و سنگینه.😳😳😳گفتم تو چجوری دستگاهتو میبری؟گفت دستگام کوچیکه قابل حمل و نقل.فهمیدم ک لیزر نیست و شبه لیزره .بهش گفتم من خودم تو کار لیزرم اونی ک تو داری لیزر نیست و.... اونم یه کم توضیح دادو مول شد رفت

یا اینک دوستم هیچوقت آف نمیذاره.میگه تو آف سر مردم کلاه میزارن.میگه مثلا طرف کل بدنو میگیره ۸۰۰ یهو آف میزنه میذاره ۵۰۰ یا ۴۰۰ .میگه وقتی آف میزنن شات کمتر میزنن

یا اینک میگفت فلان دکتر قیمت میذاره کل بدن.وقتی بری پیشش میگه سر زانو نازک داره نمیزنم.ران پا نازکه نمیزنم.بازو نازکه نمیزنم و... ولی پول کل بدنو میگیرن

حالا کدوم دستگاه خوبه ؟؟؟؟

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
یا اینک میگفت فلان دکتر قیمت میذاره کل بدن.وقتی بری پیشش میگه سر زانو نازک داره نمیزنم.ران پا نازکه ...

عزیزم میشه بگی باید با چه دستگاهی برامون موها رو ریشه کن کنند

لطفا برای خوشبختیم و رسیدن به اهدافم یه صلوات بفرست دوست خوبم❤️🥀
2706