2726
عنوان

تلفن به امام رضا علی(ع)

104 بازدید | 12 پست

عزیزانی که میخوان با تلفنی به حرم امام رضا زنگ بزنن با شماره05148888تماس بگیرن اگه لطف کنید منم دعا کنید که خدا به منم یه بچه بده که نه ماه بمونه تو شکمم و بیاد بغلم ممنون میشم.

زنگ زدم مرسی عزیزم

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
حاجت روا بشی عزیزم

حاجت نمیده اما گریه ام گرفت 

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 
منم حاجت نگرفتم ولی دلم داره پر میکشه واسه دیدن ضریح آقا خیلی دلم گرفته

۵ ساله نمیرم باهاش قهرم اما برای تولدش نذر کردم با این حال

۵ ساله نمیرم باهاش قهرم اما برای تولدش نذر کردم با این حال

منم خیلی وقته نطلبیده ولی باز امید دارم که برم گلایه کنم واسه آقا از براورده نشدن حاجتم براش دل سیر گریه کنم بپرسم گناهم چیه که سبک بشم

میتونی و نمیری؟حتما برو سبک شی

اره خودم نمیرم قهرم