2703
2553
عنوان

تاپیک جامع پاسخ به سوالات زیست خانومای کنکوری

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 18 پست
بله حتما خواهر . الان براتون توضیح میدم شما که رشتتون ریاضی بوده پس فقط زیست نخوندید و بقیه درسا مش ...

ممنونم گلم ، پس یعنی اول کتاب رو بفهمم و خلاصه کنم بعد سراغ تستا برم ، ولی خب اینجوری مطالب قبل رو فراموش نمیکنم ؟ 

واینکه این یه ماه باقی مونده بیشتر تمرکزم رو بذارم برا زیست ؟یعنی سال دوم رو فقط بخونم در کنارش شیمی و ریاضی یا نه تا هر جا تونستم به زیست مسلط بشم ؟

ممنونم از راهنمایی هات ❤

ممنونم گلم ، پس یعنی اول کتاب رو بفهمم و خلاصه کنم بعد سراغ تستا برم ، ولی خب اینجوری مطالب قبل رو ف ...

نه . میدونی زیست رو باید انقدر کتاب درسی رو دقیق بخونی که مسلط شی . روی هر فصل که مسلط شدی اگر مایل بودی میتونی تست هم بزنی در حد ۴۰ ۵۰ تا برا هر فصل 

اما بیشتر تمرکزت روی کتاب باشه

برای شیمی و فیزیک هم کتاب رو بخون حتما اما سوال و تست زیاد کار کن 

ریاضی هم یکی دو دور مسائل کتاب رو حل کن بعد برو راغ تست های کنکور و تالیفی 

توی درس های حل کردنی رمز موفقیت سوال کردن زیاده 

توی درس های حفظی و مفهومی رمز موفقیت سر و کله زدن با کتاب درسیه تا به تسلط برسی

امیدوارم کمکی کرده باشم 

موفق باشی خواهر

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا ممنونم ازت ، انشاا..به اون چیزی که میخوای برسی 🙆

خواهش میکنم . وظیفست

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            
2456