2733
2734

سلام خانوما،خوردن گشنیز تو بارداری ضرر داره؟ فقط غذاهای آبکی میتونم بخورم مثل سوپ و آش کشک،چند وقته آش کشک میخورم امروزم دوسه بشقاب خوردم ضرر داره؟میگن نخود ،لوبیا ،گشنیز،قاعده آورده،نگرانم

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏

نخود لوبیا رو تاحالا نشنیده بودم نفاخه فقط!

گشنیز هم نشنیدم جعفری میگن اونم خیلی خیلی زیاد

همه چی بخور انقدر حساس نباش وگرنه همه چی رو تو نت زده قاعده اور و سقط و ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گشنيز قاطي غذا مشكل نداره و اينكه حالا خوردي استرس نده به خودت چون استرس از اون گشنيزي كه خوردي بدتر ...

یعنی خامش مضره؟

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
2731
نخود لوبیا رو تاحالا نشنیده بودم نفاخه فقط! گشنیز هم نشنیدم جعفری میگن اونم خیلی خیلی زیاد همه چی ...

آره جعفری رو میدونم،زن داداشم میگفت نخود لوبیا قاعده آوره ریحانه بهشتی نوشته،تو نت جعفری ننوشته بود نوشته بود سیب ترش،زرشک،گشنیز،یخ،من بستنی هم دوس دارم خب خیلی میخورم

تو نت زده خوب نيس سعي كن نخوري حالا كه خوردي استرس نده به خودت وگرنه رو رشد بچه تاثير ميزاره كاش منم ...

بابا خیلی خوب میشد مثل بعضیها تو ماه سوم می فهمیدیم حامله ایم

تو نت زده خوب نيس سعي كن نخوري حالا كه خوردي استرس نده به خودت وگرنه رو رشد بچه تاثير ميزاره كاش منم ...

همه استرس دارم فقط شما نیستی

2738
اونا نميخان بگن حامله ان وگرنه ادم همون ماه اول ميفهمه والا 

نمیدونم والا،شاید

آره جعفری رو میدونم،زن داداشم میگفت نخود لوبیا قاعده آوره ریحانه بهشتی نوشته،تو نت جعفری ننوشته بود ...

من که میخورم ب اندازه گشنیز بچه رو پرمو میکنه

تو دوره بارداری باید از هرچی ب اندازه بخوری 

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 
من که میخورم ب اندازه گشنیز بچه رو پرمو میکنه تو دوره بارداری باید از هرچی ب اندازه بخوری 

من امروز چهار بشقاب آش خوردم