2726
عنوان

برم بي بي بخرم يا امكان نداره؟؟

1307 بازدید | 71 پست

دوستان شوهرم مشكل ناباروري خيلي شديدي داره اين ماه داروهاش شروع كرد اما خيلي شديده و گفتن يكم قوي بشه تا اي وي اف و اينا...كنيم

اما من الان خيلي از روز پري شدنم ميگذرع و زير دلمم مثل پري شدن درداي شديدي دارم از يكم تاالان ١٣هم روز پري شدنم بوده كه نشدم برم بي بي بخرم يا الكيه باززم منتظر پري بشينم؟؟؟

تيكر بارداري نيست ميزنم ايشالا زود باردار بشم دوباره. بچم پاره تنم آسمانی شد بمیرم برا قلبت که دیگه نمیزنه فکر میکردم معجزه ای اما خدا گرفتت ازم قلبم داره تیکه پاره میشه لطفا برای ارامشم دعا کنید 

برو بیبی بگیر بذار انشالله ک مثبته

نینی قشنگم مامان و بابا خیلی منتظرتن. برو و به خدا بگو خیلی زود تورو بیاره پیش ما. ما خیلی وقته در حسرت گرفتن دستای کوچیکتیم.  به خدا بگو مامانم داره از دوری فرشته کوچولوش دق میکنه. برو به خدا بگو مامانم خیلی تنهاس اجازه بده برم پیشش. ما چشم به راهتیم عزیزدلم. دختر یا پسر بودنت فرق نمیکنه. تو فقط بیا و حال دل ما رو خوب کن‌. میشه برای باردارشدنم صلوات بفرستی؟ دلم خیلی محتاج دعای همتونه    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حتما بخر

به امید خدا بارداری 😍😍😍

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
بنظرم بخرم فوقش منفی میشه دیگه

اخه خيلي حس بديه قبل ايكمه بدونم مشكل ناباروري داريم خيلي ميزدم و ياداوري دلخوشياش سختمه انقدر هاله مينداخت كه نگو

تيكر بارداري نيست ميزنم ايشالا زود باردار بشم دوباره. بچم پاره تنم آسمانی شد بمیرم برا قلبت که دیگه نمیزنه فکر میکردم معجزه ای اما خدا گرفتت ازم قلبم داره تیکه پاره میشه لطفا برای ارامشم دعا کنید 
برو بیبی بگیر بذار انشالله ک مثبته

خدا از دهنت بشنوه

خیلیا چون نا امید میشن از بارداری همون ماه چون فکرشو سمت حامله شدن نیست باررار میشن شاید تو هم اینطور بشی بهم خبر بده

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
برو بخر عزیزم انسان با امید زندست 😍😍😉😉 منم فردا موعدمه و نگرانم

يني امكان داره خدا مارو ببينه و راحت بشم ولي باز منفي بشه خيلي بده

عزیزم. برو بخر . خدا رو چ دیدی ؟ معجزه همین چیزاس دیگه 😉☝️

معجزه یعنی اینکه حسین و برادرش عباس ، منِ روسیاه رو قابل بدونن و حاجتم رو بدن .خدایا شکرت 💙            خدایا از اولش سپردمش دست خودت تو دلیم رو . خودت نگهشدار. خدایا شکرت 
من ۱۲روز قبل پریودم بی بی زدم هاله انداخت.درسته بنظرتون؟

نرفتی از بدی

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
2706