2733
2734

من یه ثانیه هم چشامو رو هم میذارم خواب میبینم اونروز توی جمع گفتم گفتن از لحاظ روحی حالت خوش نی،ممکنه بخاطر افسردگیم باشه؟

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم جدیدن اینجور شدم

هر دفعه ک بیدار میشم میخابم ی مدل خاب میبینم

اولا اصلا انگار ن انگار 

بعضی وقتا همون لحظه ک بیدار میشدم یادم میومدن

الان خابامو مرور هم میکنم😁

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

من اصولا خواب نمیبینم

ولی هر وقت خواب میبینم چه خواب بد چه خوب وقتی بیدار میشم خستم و بی حال...ولی زمانی که خواب نمیبینم خواب بیشتر بهم میچسبه😀

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
2738

من خیییلی کم پیش میاد خواب ببینم کلا ...سالی 2 بار شاید ...خداروشکر  

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
من اصلا نمیدونم خوابیدن بدون خواب دیدن چجوریه 

این خیلی وحشتناکه دگ.....خستگیتون چجور در میره پس؟ من هر وقت خواب ببینم انگار ن انگار استراحت کردم همه ی فعالیتای تو خواب از انرژیم کم میکنن  

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور