2733
2734

شوهر من اخلاقش طوریه که حتما اخر هفته افرین خونشون،وا گرم ماندیم برادر شوهرم زنگ میزنه میگه بیاین ولی زنش که از مامان من بزرگتره چون بشدت از برادر شوهرم میترسه تو روی شوهرش بامن میگه می خنده ولی وقتی برادر شوهرم نباشه خیلی کم محلی میکنه و اگه منم بخوام بی محلی کنم می ره پیش شوهرش منو خراب میکنه،من چطوری باید با این آدم برخورد کنم دختر اش هم که عروس شدن و اخر هفتها میان اونجااوناهم به من کاملابیمحلی میکنن،تازه هیچوقت نشده براشام بریم اونجادرصورتی که من از همون اول باایناگرم وش میگی بودم ولی الان دیگه نمیدونم چه برخوردی بکنم باهاشون؟لطفاراهنمایی کنید

توهم جلو براد شوهرت با جاریت بگو بخند بزار وقتی بی محلی کردی باور نکنه اون باسیاست میره جلو 

قهر که میکنی مراقب فاصله ها باشید ..                        بعضی ها همین حوالی                                    منتظره جایه خالی برای نشستن میگردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما خودت باش، دات خوبه خودتو داشته باش، مطمعن باش اونم از بدی خودش خسته میشه. 

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2728

مگه شوهرت و برادر شوهرت چن سالشونه؟

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

خودتو با چیزی مشغول کن محل نده تو هم با گوشیت ور برو

میشه برای نی نی دار شدن منم ی صلوات بفرستین؟؟؟هر کی فرستاد بگه من براش دوتا بفرستم😘😘😘ساعت زندگیتو روی آدمای بی ارزش کوک نکن...یا عقب میمونی یا خواب میمونی
2738

یعنی کسی که ۳۵ سال ازت بزرگتره نمیتونه بشینه همش باهات بگه بخنده که.مگه هم سنته؟؟؟۵ سال بزرگ تر ۸ سال بزرگتر بابا ۳۵ ساااااال.ازش انتظار نداشته باش تو رو خدا.چه حرفایی میشنوه آدم

من هیچ ام  وتُ  در تمامِ هیچِ من همه ای …♥️

عزیزم تنها کاری که باید بکنی اینه که بی تفاوت باشی تا حرفی نزد باهاش حرف نزن خودتو سرگرم کن کاملا مثل یه ادم تقریبا غریبه نه که کم محلی کنی بی تفاوت باش به هر حال ممکنه به خاطر اختلاف سنی این رفتار رو داشته باشه☹😊