2733
2734

من برا انتخاب رشته ارشد بین روان شناسی تربیتی وروان شناسی اسلامی موندم کدومش رو برم البته دانشگاه آزاد.

رشته کارشناسی ام غیرمرتبطه نمی دونم کدومش رو بخوانم

من لیسانس بابینی دارم . قطعا روانشناس تربیتی رو ترحیح میدم . 

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اما انصافا تو زندگی های خودتون عالی باشین. 

هر چه روانشناس اطرافم دیدم بیرون خوبن و شعار میدن. تو زندگی خودشون و از نزدیک داغونن. یکم دیدم برگشته به روانشناسها.

اما قطعا برای شغل تربیتی بهتره

2738
میشه توضیح بدید از چه لحاظ خوبه تربیتی؟ من می خوام اگه بشه تادآخر ادامه تحصیل بدم قصدم استخدام نیست ...

بستگی داره از کدوم دید بخوای بری جلو اگه به دید شاغل بودن  نگاه کنی هیچ کدومشون اینده ای برات نداره چون رشتت غیرمرتبط بوده مگه اینکه تا دکترا بخونی 

از روان شناسی اسلامی چیزی شنیدید؟

دوستای منم اسلامی رو اورده بودن ولی انتخاب نکردم...ولی میدونم تربیتی بهتره و موقع استخدامی ها بیشتر میخوان...اسلامی رایج نیس

قانون زندگی من ساده است..بمن خوبی کنی من دو برابرش بهت خوبی میکنم🍀
عزیزم کارشناس بالینی الان شاغلی؟

بله عزیزم

شاغلالان اون تاپیک میگفتم

پرورشگاه روانشناس هستم . البته تربیتی بهتر هست ولی من کم نمیزارم اطلاعاتم رو دائم بالا میبرم تا جایی توی جوابی کم نیارم

نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....
2706