2733
2734
عنوان

خانمای وارد به آرایش، کانسیلر، پرایمر یا هردو؟

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 32 پست
اصن قبل کرمت ی نرم کننده بزن دیگه پوسته پوسته نمیشه..چون پوستت خشکه هرکارم بکنی اخرش کرمت پوسته میشه

روغن نارگیل میزنم اما خوب نمیشه باز

البته ممکنه از کرمپودرم باشه چون با ضدآفتاب رنگی یا کرمپودر گاش که قبلا داشتم اینجوری نمیشد

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
پرایمر صورتو پاک میکنه یعنی تمیز میکنه از الودگی تا ارایش دوامش و جذابیتش بیشتر بشه

پوستم خشکه پرایمر شنیدم برای پوستای چربه بد نمیشه رو صورتم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچکدوم واجب نیست،واجب یه کرم پودر مناسب پوست با پوشش دهی خوب

والا کرمپودرم ازین الکیام نیست اورآل مارک خوبیه ولی خب اینجوریه

قبلشم لاکورت و جویل داشتم اونام راضی نبودم ازشون

فقط گاش داشتم خوب بود ولی سنگین بود الانم اصلش اصلا نیست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
یعنی پوست خشکا بزنن بد میشه؟

عزیزم آرایش یه اصولی داره،هر چیزی مناسب یه پوسته،الان یه پرایمر اصل گرونه مگر فیتش رو بندازن بهت که اصلا مناسب پوستت نیست

زیر ساز پوست خشک اندربیس هست 

آرزو میکنم،آرزو میکنم،آرزو میکنم......
2731
آره خیلی بده پوست پوسته روغن نارگیل میزنم ولی اصلا بفکر بخور نبودم ممنون که گفتی پوستم خشکه پرایمر ...

حتما بخور بده بعد گلاب بزن به صورتت با نوک انگشتات آروم ماساژ بده صورتتو (تو نت روش صحیح ماساژ صورت هست که باعث سفت شدن پوست هم میشه و از افتادگی جلوگیری میکنه)

برای لوازم آرایشی همیشه یه جایی برو که بتونه کمکت کنه و اطلاعات داشته باشه یا خودت قبل خرید سرچ کن حتما . پرایمر هم واسه انواع پوست هست نوعی که مناسب پوستت بگیر😍

جفتشو بگیر پالت کانتورینگ بگیر به جای کانسیلر از یه رنگ نزدیک به پوستت توی مراسم جای کرم پودر استفاد ...

چه مارکی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2738
عزیزم آرایش یه اصولی داره،هر چیزی مناسب یه پوسته،الان یه پرایمر اصل گرونه مگر فیتش رو بندازن بهت که ...

اره درسته

من ترجیح میدم کلا ی وسیله آرایشی رو نخرم تا اینکه بخوایم فیکش رو بخرم

اما خب برندای خوب خیللللی گرون شدن

ولی خب اورآل ی پرایمر داره ۸۰تومن ایناس معمولیه ولی اصله البته برای پوستای چربه

این اندر بیس ی مارکه یا ی اصطلاحه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

ن پرایمر ب هیچ وجه پوست و خشک نمیکنه ی بافت یدست و شمعی میده ب پوست بعد کرم پور خیلی روان و باحال و یدست میشینه رو صورت من مارک لورال دارم 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
اره درسته من ترجیح میدم کلا ی وسیله آرایشی رو نخرم تا اینکه بخوایم فیکش رو بخرم اما خب برندای خوب ...

اندربیس رطوبت لازم رو به پوستت میده،زیر ساز پوست خشکه،برای چرب پرایمر میزنن،برای خشک اندر بیس

آرزو میکنم،آرزو میکنم،آرزو میکنم......
2706