2410
2553

سلام

من پوست معمولی رو به خشکی دارم مخصوصا بینی و پیشونی

کرمپودرم اورآل هستش مخصوص پوست خشک ولی وقتی میزنم رو بینی و پیشونیم یکم پوسته پوسته میشه

حالا میخوام ی عروسی برم نمیدونم پرایمر بگیرم کانسیلر بگیرم یا هر دو رو

کدومش واجبتره و تو خوشگلی بیشتر اثر داره؟

راستش استفادم اونقدر زیاد نیست مخصوصا اینکه قصد بارداری دارم یکی دو ماه دیگه و میگم نکنه بگیرم بعد نزنم بمونه خراب بشه

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

پرایمر ربطی به کانسیلر نداره 

کانسیلر سیاهی زیر چشم رو میگیره 

پرایمر واسه زیرسازی آرایشه

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ربطی بهم ندارن عزیزم پرایمر مال زیر آرایشه یجوری ارایش و سرحال و بدون چربی نگه میداره کانسیلر مال زیر چشمه 

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
2720
پرایمر ربطی به کانسیلر نداره  کانسیلر سیاهی زیر چشم رو میگیره  پرایمر واسه زیرسازی آرایش ...

میدونم کاربردشونو

میخوام ببینم کدوم واجب تره داشتنش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2714
ربطی بهم ندارن عزیزم پرایمر مال زیر آرایشه یجوری ارایش و سرحال و بدون چربی نگه میداره کانسیلر مال زی ...

آره میدونم

ولی یجا خوندم پرایمر برای پوستای چربه که مات میکنه آرایشو میگم شاید برای من که صورتم خشکه جالب نشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

کاراییشون متفاوته

میخوای پوستت صاف و یکدست نشون بده پرایمر بگیر

میخوای تیره روشن کنی پوستت کانسیلر و کانتور بگیر

برای پوسته پوسته شدن پوستت هم حتما بخور بده هر روز نیم ساعت یا حداقل هفته ای یکی دوبار چون با هیچی پوشیده نمیشه و انگار کرمت پس داده

کاراییشون متفاوته میخوای پوستت صاف و یکدست نشون بده پرایمر بگیر میخوای تیره روشن کنی پوستت کانسیلر ...

آره خیلی بده پوست پوسته

روغن نارگیل میزنم ولی اصلا بفکر بخور نبودم ممنون که گفتی

پوستم خشکه پرایمر بدترش نمیکنه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2706