1345
1273

سلام

من پوست معمولی رو به خشکی دارم مخصوصا بینی و پیشونی

کرمپودرم اورآل هستش مخصوص پوست خشک ولی وقتی میزنم رو بینی و پیشونیم یکم پوسته پوسته میشه

حالا میخوام ی عروسی برم نمیدونم پرایمر بگیرم کانسیلر بگیرم یا هر دو رو

کدومش واجبتره و تو خوشگلی بیشتر اثر داره؟

راستش استفادم اونقدر زیاد نیست مخصوصا اینکه قصد بارداری دارم یکی دو ماه دیگه و میگم نکنه بگیرم بعد نزنم بمونه خراب بشه

دوست عزیز اگه مخاطبم نیستی و با نظرم مخالفی ریپلای نکن....نظر شما برای خودت محترمه

پرایمر ربطی به کانسیلر نداره 

کانسیلر سیاهی زیر چشم رو میگیره 

پرایمر واسه زیرسازی آرایشه

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از نزدیک به دوسال درمانهای متفاوت  برای باردار شدنم درست چندماه بعد از منصرف شدنم و با وجود تنبلی تخمدان+وضعیت  نامناسب اسپرم همسرم با جلوگیری طبیعی  ناخواسته باردار شدم😐

ربطی بهم ندارن عزیزم پرایمر مال زیر آرایشه یجوری ارایش و سرحال و بدون چربی نگه میداره کانسیلر مال زیر چشمه 

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتی دونه انارم یه صلوات میفرستی؟🙏🏻🌹😍

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

پرایمر ربطی به کانسیلر نداره  کانسیلر سیاهی زیر چشم رو میگیره  پرایمر واسه زیرسازی آرایش ...

میدونم کاربردشونو

میخوام ببینم کدوم واجب تره داشتنش

دوست عزیز اگه مخاطبم نیستی و با نظرم مخالفی ریپلای نکن....نظر شما برای خودت محترمه
ربطی بهم ندارن عزیزم پرایمر مال زیر آرایشه یجوری ارایش و سرحال و بدون چربی نگه میداره کانسیلر مال زی ...

آره میدونم

ولی یجا خوندم پرایمر برای پوستای چربه که مات میکنه آرایشو میگم شاید برای من که صورتم خشکه جالب نشه

میدونم کاربردشونو میخوام ببینم کدوم واجب تره داشتنش

هیچکدوم واجب نیست،واجب یه کرم پودر مناسب پوست با پوشش دهی خوب

عضو جدید نیستم،کاربری قبلی رو به خاطر عوض کردن مرورگر قطع دسترسی کردم
1348

کاراییشون متفاوته

میخوای پوستت صاف و یکدست نشون بده پرایمر بگیر

میخوای تیره روشن کنی پوستت کانسیلر و کانتور بگیر

برای پوسته پوسته شدن پوستت هم حتما بخور بده هر روز نیم ساعت یا حداقل هفته ای یکی دوبار چون با هیچی پوشیده نمیشه و انگار کرمت پس داده

کاراییشون متفاوته میخوای پوستت صاف و یکدست نشون بده پرایمر بگیر میخوای تیره روشن کنی پوستت کانسیلر ...

آره خیلی بده پوست پوسته

روغن نارگیل میزنم ولی اصلا بفکر بخور نبودم ممنون که گفتی

پوستم خشکه پرایمر بدترش نمیکنه؟

1308
اصن قبل کرمت ی نرم کننده بزن دیگه پوسته پوسته نمیشه..چون پوستت خشکه هرکارم بکنی اخرش کرمت پوسته میشه

روغن نارگیل میزنم اما خوب نمیشه باز

البته ممکنه از کرمپودرم باشه چون با ضدآفتاب رنگی یا کرمپودر گاش که قبلا داشتم اینجوری نمیشد

پرایمر صورتو پاک میکنه یعنی تمیز میکنه از الودگی تا ارایش دوامش و جذابیتش بیشتر بشه

پوستم خشکه پرایمر شنیدم برای پوستای چربه بد نمیشه رو صورتم؟

هیچکدوم واجب نیست،واجب یه کرم پودر مناسب پوست با پوشش دهی خوب

والا کرمپودرم ازین الکیام نیست اورآل مارک خوبیه ولی خب اینجوریه

قبلشم لاکورت و جویل داشتم اونام راضی نبودم ازشون

فقط گاش داشتم خوب بود ولی سنگین بود الانم اصلش اصلا نیست

یعنی پوست خشکا بزنن بد میشه؟

عزیزم آرایش یه اصولی داره،هر چیزی مناسب یه پوسته،الان یه پرایمر اصل گرونه مگر فیتش رو بندازن بهت که اصلا مناسب پوستت نیست

زیر ساز پوست خشک اندربیس هست 

عضو جدید نیستم،کاربری قبلی رو به خاطر عوض کردن مرورگر قطع دسترسی کردم
آره خیلی بده پوست پوسته روغن نارگیل میزنم ولی اصلا بفکر بخور نبودم ممنون که گفتی پوستم خشکه پرایمر ...

حتما بخور بده بعد گلاب بزن به صورتت با نوک انگشتات آروم ماساژ بده صورتتو (تو نت روش صحیح ماساژ صورت هست که باعث سفت شدن پوست هم میشه و از افتادگی جلوگیری میکنه)

برای لوازم آرایشی همیشه یه جایی برو که بتونه کمکت کنه و اطلاعات داشته باشه یا خودت قبل خرید سرچ کن حتما . پرایمر هم واسه انواع پوست هست نوعی که مناسب پوستت بگیر😍

1331