2726
عنوان

دقت کردین......

82 بازدید | 9 پست

هر چی به بدبختیا مردم بیشتر گوش میادین بدترش سرخود آدم میاد من زندگیم خیلی خوب بود خواهرشوهرم هی میشست از مشکلات میگفت هی هرکس میومد از بدبختیاش میگفت نی نی سایتم که بماند الان واقعاخودم بدبخت ترینم 

اوایل ازدواج شوهرم فرشته بود که حاضر بودم براش بمیرم الان میخام سر به تنش نباش

رازي بين من و پروردگارم هست من قلبم را به او سپردم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوایل ازدواج همه ی مردافرشتن😏

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
2728

عزيزم دقيقا همينه هميشه تو قانون جذب و انرژي هم ميگه اصلا به حوادث بد گوش نديد سعي كن هميشه چيزاي خوب ببيني 

حتي ميگه اخبارم نبينيد چون واقعا تو زندگيمون تاثير ميزاره 

عزيزم دقيقا همينه هميشه تو قانون جذب و انرژي هم ميگه اصلا به حوادث بد گوش نديد سعي كن هميشه چيزاي خو ...

من اصلا  نمیخام جذب کنم به خدا ولی میشه

من واقعا زندگیم خوب بود همه از بس گفتن چقدر شما خوبین باهم

رازي بين من و پروردگارم هست من قلبم را به او سپردم ...
من اصلا  نمیخام جذب کنم به خدا ولی میشه من واقعا زندگیم خوب بود همه از بس گفتن چقدر شما خوبین ...

شايد چشمتون زدن 

ولي هميشه ادم چيز بدو بيشتر جذب ميكنه چون بيشتر دلش ميسوزه از ته دل غصه ميخوري بابتش به همين دليل باعث ميشه خيلي سريع به خودت جذبش كني