2733
2734

خودمم ازش نتیجه گرفتم و میخوام ببینم کی ازش نتیجه حرفه ای گرفته حرفه ای  ها دستا بالا بیااین به منم بگین 

😆🤚

زندگی کوتاه تر از اونه که بخوای خودتو ندید بگیری..😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوستم خیلی اصرار داره این حرکتو انجام بدم تو خونه طی چند ماه نتیجه گرفتید؟ و اینکه چقدر انجام دادی ...

من دو‌ ماه روزی سی تا حرکت ، البته نرمش های دیگه هم داشتم ، مثلا به شکم میخوابیدم و پامو صاف میبردم بالا و پایین یا روی یه پله می ایستادم و مثل ورزش صبحگاهی مدرسه نرمش انجام میدادم

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
2738
دوستم خیلی اصرار داره این حرکتو انجام بدم تو خونه طی چند ماه نتیجه گرفتید؟ و اینکه چقدر انجام دادی ...

این  برای ورزش با سن و پاها هست در وااقع اسکوات بیشترین تاثیرو رو باا  سن میزاره  من تو خونه انجاام میدم ۴ ست ۱۰  تایی و ۵ ثانیه مکث بینش واقعا بعد ااز دو هفته میفهمین تااثیرشو ولی میخوام بدونم کیا نتیجه حرفه ایی گرفتن و کلا خیلی تعییر کردن 

من هرروز انجام میدم برا خوش فرم شدن پاها خوبه موثر بوده

چقدر تاثیر گرفتی بیشتر روی پاهات یا  با سن؟ کجا  اانجام میدی تو خونه یا باشگاه من  خودم به شخصه تاثیرشو دیدم راستی تو هرروز  انجام میدی؟

جدا؟؟؟ منم میخواستم انجام بدم .ولی مطمئن نبودم؟ ؟ واسه باس.... هم خوب بوده؟؟؟

بله عالیه االبته به جز اسکوات حرکتای دیگه هم  باید بزنی برای با  سن ولی از  کم شروع کن تا عادت کنی

باسنو کوچیک میکنه یا فرم میده 

نه باسنو فرم میده و اینکه اگر با مکث باشه و یا وزنه باسنو بزرگ میکنه ولی  اگر تند تند بزنی نتیجه عکس میده من چوون  تو خونهه میزنم و وزنه نیست به جاش مکث زیاد میکنم

جدا؟؟؟ منم میخواستم انجام بدم .ولی مطمئن نبودم؟ ؟ واسه باس.... هم خوب بوده؟؟؟

آره اتفاقا بیشترین تاثیرش رو عضلات سرینی هس

یا رب نظر تو برنگردد... برگشتن روزگار سهل است >>ریپلای نکنین لطفا هرچی که شما میگین خوب و درسته<<
2706