2726
عنوان

خانم های وارد به مسایل زنانه 😁😁😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 290 بازدید | 32 پست
نه منظم نیست

ااا ممکنه تنبلی تخمدان باشه ؟ 😔 برم دکتر زنان ؟

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه قرص خوردی تا حدی طبیعیه ، ایشالله که باردار نیستی 

نه اصلا قرص نخوردم از طرفیم رابطه کنترل شده داشتیم ولی باز میترسم

من مانده ام مهجور از او، بیچاره و رنجور از او،گویی که نیشی دور از او در استخوانم میرود، در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن،من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود♥
استرس داره بیچاره

خو میدونم ولی ینی چی این مدل حرف زدنش گلم من ک نمیدونم توعقده چمیدونم باو بیخیال گلم هرچی هس انشالله مشکلش حل شه🤦‍♀️💛

خدایاشکرت که همسرخوبی نصیبم کردی🙏❤
2728
طبیعه برای دختر بایستی نا منظم تر باشه اصن

چه جالب 

ممنون عزیزم ❤️

دنیا شبیه خوابای بچگیمون نیست 💔 آخر بازی ها گاهی چیزی جز گریه و خون نیست 💔 باور بعضی قصه ها خیلی سخته 💔 سرنوشتمون یه وقتا دیگه دست خودمون نیست 💔
نه اصلا قرص نخوردم از طرفیم رابطه کنترل شده داشتیم ولی باز میترسم

اگه کنترل شده بوده نگران نباش ، تاخیر هم پیش میاد

اره میترسم😢😢اصلا تا حالا سابقه نداشته به تاخیر بیوفته.الانم چند روزه علائمشو دارم ولی نمیشم

وای خدا من چقد این استرسا رو تجربه کردم یادش بخیر😂

یبار ۱۰ روز نشدم ینی سکته رو زدم

تا بیبی چک پیش رفتم

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       
خو میدونم ولی ینی چی این مدل حرف زدنش گلم من ک نمیدونم توعقده چمیدونم باو بیخیال گلم هرچی هس انشالله ...

❤️❤️❤️❤️

دختری با ازدواج کردی؟...اگه دختری که تا ده روز جابجایی مشکل نیست عزیزم...فقط منظم نیستی...یهو یکی دو ماه پریود نمیشه....یا تو یک ماه دوباره پریود میشه این مشکل داره....برا شما طبیعیه ولی ما منظمه

وای خدا من چقد این استرسا رو تجربه کردم یادش بخیر😂 یبار ۱۰ روز نشدم ینی سکته رو زدم تا بیبی چک پی ...

دعا کن منم پری بشم😂 منم دادم به بی بی چک فکر میکنم😐 

من مانده ام مهجور از او، بیچاره و رنجور از او،گویی که نیشی دور از او در استخوانم میرود، در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن،من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود♥
نوش جان گلم من قبلا رفتم دکتر گفت مشکلی نیست بعد ازدواج منظم میشه دم کرده آویشن میخوری وقتی پریود ...

نه عزیزم ، خوبه بخورم ؟ 

دختری با ازدواج کردی؟...اگه دختری که تا ده روز جابجایی مشکل نیست عزیزم...فقط منظم نیستی...یهو یکی دو ...

ممنون دوستم از کمکت ❤️ اصلا فکرش رو نمی کردم که به ازدواج ربطی داشته باشه

2706