2733
2734
با چی هک کردی؟ یعنی چجوری

یه تل میتونی نصب کنی و شماره شوهرت رو بدی ولی گوشیش بایدپیشت باشه کد ک اومد بزنی تو تل ک نصب کردی و از گوشی شوهرت پاک کنی ولی مخاطبین سیم خودت میره اگه تو یه گوشی دیگ که مخاطبین نداره نصب کنی بهتره ولی خیلی طولانی نمیشه داشته باشی چون براش پیام میره ک کسی دسترسی داره 

درکل خوب نیست بهتره اعتماد داشته باشین😊

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اسم برنامه رو میشه بگی

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
ینی ممکنه یه خط ثابت دیگه ام داشته باشه؟ خب چرا اعتباری نگرفته 😁

این حرفا رو ول کن فقط برنامه ای که نصب کردی رو بگو😎

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
یه تل میتونی نصب کنی و شماره شوهرت رو بدی ولی گوشیش بایدپیشت باشه کد ک اومد بزنی تو تل ک نصب کردی و ...

عزیزم من تل گرام و که ه ک نکردم  من خود گوشیش و ه ک کردم

❤تیکر تولد ۲سالگی گل پسرمه👶❤
نه نرفته برنامش حرفه ایه بعد نصبم رو گوشیش خود بخود محو میشه نمبدونم برا خودشه همش یا نه چطور میشه ...

اها برای کل گوشی هس یا فقط تل؟

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2738
عزیزم من تل گرام و که ه ک نکردم  من خود گوشیش و ه ک کردم

اوه چ پیشرفته 😂 گناه داره بنده خدا 😐

بگو دیگه چه برنامه ای

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
ای بابا حالا همه افتادن دنبال این برنامه عوض اینکه سوال منو ج بدن هرکی فکر خودشه

تو جواب مارو بده بعد با خیال راحت راهنماییت میکنیم

پیامک . و زنگ و میتونم دانلود کنم ببینم چی حرف میزنن از صفحه هایی که باز مبکنه اسکرین میاد برام و لو ...

وای 😮

نه گناه و من دارم اخه میدونی سابقش خرابه میخوام ببینم ادم شده یا نه

عزیزم احتمالا برا کسی دیگه پرداخت کرده نه خودش

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم
2706