2733
2734
من ازدواج کردم یه بچه هم دارم ولی وقتی میبینمش پاهام شروع میکنه به لرزیدن.دلم از تو سینه میخواد گروپ بزنه بیرون.چشام سیاهی میره.خیلی خیلی دوسش دارم ولی نمیفهمه .

هیچی نمیگه اخه زبون نداره بد بخت. نمیدونم شایدم دلش پیش کس دیگست.الان حتما میگید چه دیوونه ای این تنبل ولی به خدا دست خودم نیست.روزی ده بار بهش سر میزنم ولی دریغ از یه جمله که ازش بشنوم .
شما بگید من چیکار کنم.دارم دیوونه میشم شوهرم بفهمه چی؟واااااااااااااااااااای.
شب وروز کارم این شده فقط به اون فکر کنم بسوزه پدر این عاشقی بهتون میگم کیه ولی به کسی نگید ها.ابروم میره. یه راه چاره ای هم جلوی پام بزارید لطفا.
اونی که عاشقشم
دوسش دارم
دیوونشم اینه

(نی نی سایت من )دوست دارم عزیزم.
من تنبل نیستم,فقط یکم حال ندارم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی نا مردی............شوکه شدم..دست و پام لرزید عنوان تایپیکت رو دیدم
خدایی خیلی ذهن خلاقی داری........من یکی رو تونستی حسابی گول بزنی و غافلگیرم کنی
اعتراف می کنم

شکلک شوکه شده ندارین؟؟؟
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!
2728
2738
آره عزیزم تو مطمئن باش اون عاشق یکی دیگه میشه و میره و بعد مثل من یک هفته بعد از عروسیش زنگ میزنه بهت میگه تو دیگه فامیل درجه دوم من شدی یا مثل یکی دیگه بهت میگه ایشا الله زودتر بری من از دستت خلاص شم
2706