2737
2734

ممنون میشم بهترینو معرفی کنید

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سونوگرافی مرکزی روبروی بیمارستان عیسی بن مریم دکتر اعظمی کارشون خیلی دقیق هستش

و شلوووووووووووووووووووغ! 

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2728
هشت بهشت ساختمان ایرانمهر فقط گرون چار بعدیم داره

کارش دقیقه مطمئن باشم آخه من خرم آباد هستم میخوام بیام

خداجونم نی نی کوچولو سالم بیار کنار منو بابایی و داداشی که حسابی منتظرشیم کوچولوی من عاشقتیم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
سونوگرافی مرکزی روبروی بیمارستان عیسی بن مریم دکتر اعظمی کارشون خیلی دقیق هستش

ممنون سه و چهار بعدی هم انجام میدن

دکتر فروزمهر رادیولوژی شفا خیابون شیخ صدوق

یک ماه و نیم نوبتش طول می کشه فقط. وقتی خواستی نوبت بگیری حتما بگو برای خوده دکتر فروزمهر میخوام.

دکتر احتیاط کار هم اگه خودش انجام بده خیلی خوبه.

دکتر نقشینه هم شنیدم خوبن

ولی فروزمهر دقیقترین دکتره والا

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
کارش دقیقه مطمئن باشم آخه من خرم آباد هستم میخوام بیام

من خودم غربالگری اول رفتم من مشکلی نداشتم خداروشکر ولی جنسیت با قاطعیت گفت تو سیزده هفته همسرمم اومد تو

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد
2738
دکتر فروزمهر رادیولوژی شفا خیابون شیخ صدوق یک ماه و نیم نوبتش طول می کشه فقط. وقتی خواستی نوبت بگیر ...

ممنون عزیزم