2726

اول ی سوال دارم 

اگه ی نفر دوره بدنسازی ثبت نام کنه ۷۰ تومن .فقط ی جلسه بره برا اون یک جلسه چقد باید بده؟

عزیزان من ثبت نام کردم ولی همون جلسه زانو درد شدید گرفتم و دیگه نخواستم برم همون جلسه اولم ۳۵ تومن دادم  حالا خانمه با دعوا بهم میگه هر باشگاهی که باشه پولتو پس نمیده و با کلی دعوا بهم میگه ۱۵ تومن هزینه اون جلسه است .من فقط با ۴ تا از دستگاهاش کارکردم حتی تردمیلشم برام به برق نزد گفت جلسه دیگه بیا کار کن...

من تا حالا نرفتم باشگاه میخوام ببینم حق با اونه؟

خیلی بهم برخورد اینجوری بهم گفت😔☹

بله پولو بر نمیگردونن اصلا

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مال ما فقط تردميل سى دقيقه پونزده تومنه

بحث نكن باهاش

اصلا پول برنميگردونن

منم از يك ترم يك جلسه رفتم بقيشو نشد برم اصلا پولمو نداد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من كه قلبم واسه تو ميزنه هر دم تو دليه من♥️ كارشناس ارشد آموزش زبان انگليسى هستم جهت برگزارى كلاس هاى زبان به صورت خصوصى در خدمتم🥰
2728

جلسه اول بری پولتو پس نمیدن و.فک کنم نصف پولم نگه میدارن. حق با خانومه س

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

زانو دردت, دردش عضلانی هست یا استخوانی ؟ اگه عضلانی باشه طبیعیه درد بگیره ولی اگه ارتروز داری بهتر بود قبلش با مربی مشورت میکردی.

پول رو که کسی بگیره برنمیگردونن 

گل شیشه ای:سرباز ۱:اون دختر کوچولوإ ، یه ساله هروقت با قطار میام جبهه میبینمش...سرباز ۲:پس چرا مثل بقیه گل هاشو نمیده ؟ سرباز ۱:اون گل هاشو همینجوری نمیده بابتشون پول نمیگیره ، منتظره تا بچه‌ها برن کنار...                                                         سرباز ۲:برن کنار ؟ برای چی؟!                                         سرباز ۱:تا اون ادمی که دنبالشه رو پیدا کنه                     سرباز ۲:خب ، مگه کی رو میخواد پیدا کنه ؟                      سرباز ۱:اون ادمی رو که قراره شهید بشه                           سرباز ۲:این..این دخترکوچولو تا حالا به هر ادمی که گل داده اون ادم  شهید شده ...................لای لا لا لای لا لای لا لایییی...لای لالا لای لالای لاییی
2706