2733
2734
عنوان

تولد دوس پسرمو خراب کردم

524 بازدید | 46 پست

میخواستم سورپرایزش کنم کلی مهممون دعوت کردم و یجای خوب رزرو کردم... زد و دعوای بدی کردیم منم همه چیو کنسل کردممم.. از سرکار که اومدم دیدم دم شرکت با دست گل وایساده آشتی کردیم... دوباره تولد رو رزرو کردم امشب ولی مهمونام دیگه نمیان میگن جایی قول دادیم......چیکار کنم اه

من یک عمه ام.  

دفعه دیگه یاد میگیری عجولانه رفتار نکنی 😁

یه تولد دونفره بگیرید 

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

کارت بچگانه بوده بعد از دعوا کنسل کردی اول باید مهمونا رو دعوت میکردی بعد دوباره رزرو میکردی چند نفر میان واسه چند نفر رزرو کردب

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید
نه مهمونات گفتن مگه مامسخره یم الکی گفتن جایی دیگه یم  هیچی بهترازیک تولددونفره نیست

آره دو نفره که خیلی بهتره ولی خواستم یخورده شلوغ شه دوستاش بیان ذوق کنه

من یک عمه ام.  
2706