2726

سلام دوستان 

من این گلامو پریروز گرفتم 

امروز در حین جابه جایی وسط این گلم شکسته😭😭😭 هیچ راه حلی نداره درست شه؟؟؟

گل سنگیم هم باز شده قشنگ ولی انگار پژمردس 

چجوری از اینا خوب مراقبت کنم؟؟

خواهش میکنم نجاتشون بدیم من خیلی دوسشون دارم 😖😖😖

دیدی که سخت نیست ... تنها بدون من؟        دیدی که صبح می شود ... شبها بدون من ؟    این نبض زندگی ... بی وقفه می زند!               فرقی نمی کند ... با من ... بدون من ...!         دیروز گرچه سخت ... امروز هم گذشت ...      طوری نمی شود... فردا بدون من ...!

من که اطلاعات ندارم ولی هددددددیه  دلم برات تنگ شده بووود :))) کجا بودی تو   

+ یه آهنگ ساختم اسمشم گذاشتم زندگی :))                _ ولی اینکه صدای خنده های منه...                           + دقیقا :)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اونکه شکسته دیگع کاری نمیشه کرد ایناروبزارجایی ک افتاب میخوره امامستقیم نه مثلاپشت پردخ

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
بهش آب دادی؟

اره

پریروز هم اوردمش خونه گلدونشو عوض کردم خاک دوتاشونم عوض کردم 

نباید آفتاب بخوره؟

دیدی که سخت نیست ... تنها بدون من؟        دیدی که صبح می شود ... شبها بدون من ؟    این نبض زندگی ... بی وقفه می زند!               فرقی نمی کند ... با من ... بدون من ...!         دیروز گرچه سخت ... امروز هم گذشت ...      طوری نمی شود... فردا بدون من ...!

اون که شکسته بذار تو آب دوباره ریشه داد بکارش

گل سنگی خودمم به همین درد مبتلاست نمیدونم چرا 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

گل سنگ عزیزم اب زیاد دوس داره هیچوقت نذار خاکش کامل خشک شه و نور غیر مستقبم بذار تو زیر گلدونیش همیسه اب بریز یا براش جزیره درست کن .اون یکی گوشتیه؟ یعنی برگش کامل شکسته؟

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
من که اطلاعات ندارم ولی هددددددیه   دلم برات تنگ شده بووود :))) کجا بودی تو    

قربونت برم 

دل به دل لوله کشیه❤❤

بچه هام 😭😭😭

گل سنگتو چند وقته داری؟

دو روز

گل سنگ عزیزم اب زیاد دوس داره هیچوقت نذار خاکش کامل خشک شه و نور غیر مستقبم بذار تو زیر گلدونیش همیس ...

نه یه اسم دیگه داره

کاملا کنده نشده

قربونت برم  دل به دل لوله کشیه❤❤ بچه هام 😭😭😭

ببین من مامانم خیلی اطلاعات داره الان پیشمه

ازش بپرسم؟

+ یه آهنگ ساختم اسمشم گذاشتم زندگی :))                _ ولی اینکه صدای خنده های منه...                           + دقیقا :)
اره پریروز هم اوردمش خونه گلدونشو عوض کردم خاک دوتاشونم عوض کردم  نباید آفتاب بخوره؟

بخاطر اینه ک گلدونشو عوض کردی ی پلاستیک فریزر یکی دو روز بکش روش طوری ک ب برگا نچسبه عین گلخونه .یکی دو روز حالش بده خوب میشه زیر نور افتاب فعلا نزار تا حالش بهتر شه.زیر پنجره خوبه

2706