2726
عنوان

پایین بودن جفت در هفته 14؟

| مشاهده متن کامل بحث + 49900 بازدید | 30 پست
سلام بچه ها انشالله که هیچ مشکلی برای شماها نیفته من شکم دومم همین جور بودم یعنی جفتم پایین بود دکی گفت باید استراحت کنم وگرنه جفتم خونریزی میکنه ماله من همین جور که رشت میکرد به طرف پایین می اومد دشمن جفت سره راهی فقط پله هست و نزدیکی وپیاده روی از شماها خواهش میکنم کهاستراحت بیشتری کنید واشتباهی که من چند ساله پیش کردمو شما نکنید با استراحت هیچ مشکلی پیش نمیاد من با بی احتیاطی توی 6 ماهگی خونریزی کردم ونی نیمو از دست دادم وخودم هم بر اثر خونریزی زیاد تویه اتاق عمل بهوش نمیامدم حرف دکترتونو گوش کنید ضرر نمی کنید موفق باشید
خداوند می فرماید من آنچنان به تو توجه دارم که گویی تو تنها بنده منی ولی تو آنچنان از من غافلی که انگار هزاران خدا داری....
سلام دوستان
من چهارشنبه رفتم سونو دکتر فرزانه. خدا رو شکر جفت اومده بود بالا و دکتر گفت هیچ مشکلی نداره و الان سرجاش هست. من حدود 20 روز مرخصی گرفتم و تو خونه بودم. بعدش هم سرکار خیلی دقت میکردم که زیاد نشینم. اصلا از پله بالا پایین نرفتم و شبها هم یه متکا زیر پام می گذاشتم و می خوابیدم. خدا رو شکر که مشکل تا اینجا حل شده ولی بچه ها واقعا استراحت معجزه می کنه . امیدوارم همه مامانای مهربون نی نی هاشون سالم و سلامت به دنیا بیان.
Lilypie Second Birthday tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم به منم دکتر گفته بود جفتم پایینه ولی به مرور با رشد بچه کشیده میشه بالا ولی ماه پیش که رفتم سونو گفت هنوزم جفت پایینه .....گفت کار سنگین نکنم و چیز سنگین بلند نکنم ولی استراحت مطلق نگفت باشم......
خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉
2728
مامان پرهام جون من فقط از گرید میدونم سن جفت شماست که از صفر داریم تا 4 که صفر یعنی جفت جوون و عالیه و خونرسانیش به جنین عالیه بقیه رو نمیدونم شرمنده......
خانومایی که قصد کاشت ابرو دارین با ما تماس بگیرین ، بهترین مشاوره برای کاشت مو و ابرو ۰۹۳۰۸۰۲۲۴۲۷ آذر 👑 یکتام 👈  👑دنیام 👉
سلام دوستان من چهارشنبه رفتم سونو دکتر فرزانه. خدا رو شکر جفت اومده بود بالا و دکتر گفت هیچ مشکلی ن ...

سلام عزیزم 

من هفته شانزده هستم جفتم لولاینگ هست 

شما که استراحت مطلق کردین غذا درست نمیکردین و پیاده روی نمیکردین ؟ دقیقا چه روشی داشتید از صبح‌تا شب 

من مشکلم اینه که باید خودم غذا درست کنم چون از خانوادم دورم 

و اینکه در طول روز توی خونه خیلی راه میرم 

بقیه مارهامو همسرم انجام میده 

میشه منو راهنمایی کنید 

خدایا دامن همه ی منتظرهارو سبز کن 🌈❤️💝 هیچ امیدواری رو نا امید نکن  آمین 👑
سلام عزیزم  من هفته شانزده هستم جفتم لولاینگ هست  شما که استراحت مطلق کردین غذا درست نمی ...

سلام عزیزم شما در عرض چند هفته جفتتون بالا اومد؟ منم هفته ۱۴ هستم دکتر گفت لولالینگ هست جفت تا کی بالا میاد؟

سلام عزیزم شما در عرض چند هفته جفتتون بالا اومد؟ منم هفته ۱۴ هستم دکتر گفت لولالینگ هست جفت تا کی با ...

سلام عزیزم شماکه جفتت پایین بودرفت بالااخه منم جفتم پایینه نگرانم

زخمهاخوب میشونداما"خوب "شدن با مثل روزاول شدن خیلی فرق داره....💔
سلام عزیزم شماکه جفتت پایین بودرفت بالااخه منم جفتم پایینه نگرانم

سلام شما جفتت خوب شد؟

مدل جفتت چی بود؟

من خیلی داغونم. هماتوم دارم. جفت حاشیه ای خلفی دارم. فیبرم دارم. فقط ابوالفضل میتونه کمک کنه 😃. خواستم ببینم شما چطور شدید؟ 

من هفته ۱۸ ام. 

سلام شما جفتت خوب شد؟ مدل جفتت چی بود؟ من خیلی داغونم. هماتوم دارم. جفت حاشیه ای خلفی دارم. فیب ...

من که کلا استراحت مطلقم فرداسونودارم ولی فکرنکنم رفته باشه بالاچون حرکتاش بیشترپایینه😔

زخمهاخوب میشونداما"خوب "شدن با مثل روزاول شدن خیلی فرق داره....💔
2706