2410
2553
عنوان

فک میکنم دم اخری اشتباه بدی کردم

235 بازدید | 19 پست

بچه ها دو ماه دیگه بابام باز نشسته میشه من بیمه ای ک تحت تکلف پدرم بودمو قطع کردم براش بد میشه؟میگن از حقوقش کم میکنن درسته؟ بیچاره اینهمه سال برام بیمه رد کرده حالا این لحظه اخر من خارج بشم خب هیچی ب هیچی 😕کسی تجربه داره؟دلم میسوزه براش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

ازدواج کردی! یا خودتو جدا بیمه کردی! من یادمه بابام هر بار که میخواست دفترچه بیمه منو تمدید کنه ازش شناسنامه منو میخواستن که ببینن شوهر کردم یا نه.. به محض شوهر کردن دفترچه ام باطل شد و حق اولاد از حقوق بابام کم شد

2714
من‌اطلاعی ندارم ، ولی چرا بیمه ت‌رو قطع کردی!!؟ حالا ۲ ماه که بیشتر نبود!؟ خودتم که بیمه نبودی!؟!

خب قطع کردم ک خودمو بیمه کنم دیگه ،الان همکارا گفتن اشتباه کردی نمیفهمیدن دو جا برات بیمه رد میشه ک اینجوری خودت ی مقدار پولیو از بابات گرفتی اینهمه بیمه رد کرده برات دوماه مونده ب بازنشستگیش خراب کردی😕

نه بابا فرقی نداره اصلا...این چیزا تاثیر نداره  فقط اگر دور ازجون پدرتون فوت کنه حقوقش به شما ...

اها پس الان با مستقل شدن من چیزی از اون کم نمیشه ن مالی ن امتیازی درسته ؟

2706