1472
1411
عنوان

خرافات در بارداری

265 بازدید | 29 پست

خانوما تو شهر ما اعتقاد دارن که اگر چیزی هوس کنی و نخوری و یه جای بدنت و بخارونی.. لکه ی اون چیز میفته رو اونجای بدن نوزاد که خاروندی.. مثلا اگر ویار توت فرنگی کردی بعد نخوردی و در این حین بازوتو خاروندی یه لک قرمز رو بازوی نوزاد درمیاد.. شما هم این اعتقاد و دارین؟؟ بیاین بم دلداری بدین که همچین چیزی نیست

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

ن اصلا 

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستید؟ ممنون میشم❤️خداجونم هزاربار شکرت بخاطر هدیه هات❤️خدایا به همه ی منتظرا بچه ی سالم و صالح هدیه کن بحق بزرگیت❤️
1473

ما میگیم هنگام ماه گرفتگی هرجایی از بدنتو بارونی لک میوفته که من اعتقاد نداشتم ولی وقتی پسرم به دنیا اومد صورتش ماه‌گرفتگی داشت

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی پسرم کیارش                       خدایا در پناه تو: کیارش پسرم٬ بزرگ مردیه از مردهای تاریخ ساز.                   (امین یا رب العالمین)
8
اخه دیشب دلم باقالی خواست بعد زیر چشمم و خاروندم!! الان استرس گرفتم

تو بارداری انقدر موضوع واسه استرس پیدا میشه ، دیگه با این چیزا خودتو داغون نکن

عشق یعنی صد ساله دیگه بهش حسی که داری توی دلت جوونه❤❤❤
1476
من یه بار تو یه تاپیک دلیلشو گفتم یه عزیزی رسما با من جنگید و توهین کرد.. تا برم از تو کتاب پیدا کنم ...

خب حالا بیا بگو ماهم بدونیم 

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه دیشب دلم باقالی خواست بعد زیر چشمم و خاروندم!! الان استرس گرفتم

ای بابا توی ۹ ماه بارداری ایقد از این هوسها بکنی فکر کن نتوانی بخوری بچه به دنیا بیا د چه شکل بشه 😂

ول کن خواهر من اینا همه خرافات 

دوران خوش بارداریتو با این استرسهای بی خود خراب نکن عزیزم ❤

1457