2737
2734
عنوان

میم مثل مادر

| مشاهده متن کامل بحث + 7822 بازدید | 1547 پست
سلام عزیزم ، صبر کن تا چند روز دیگه ، پریودت منظم؟

۶ ماه اخیر ۲۷ و ۲۸ روزه بوده پلی کیستیک داشتم 

این ماه دارو نخوردم 

خیلی ناراحتم برام دعا کنید .🌹

از دیده برون مَشو ڪه نوری / وز سینه جدا مَشو ڪه جانی :))♥️✨🌱🌼 ❣خدا جونم عاشقتم ❣
۶ ماه اخیر ۲۷ و ۲۸ روزه بوده پلی کیستیک داشتم  این ماه دارو نخوردم  خیلی ناراحتم برام دع ...

توکلت به خدا باشه خوب آزمایش بده ، 

نگران نباش اینجا همه مثل هم هستن 🙈⁦❤️⁩امیدت به خدا باشه 

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😄😄منم نشون دادم بهش میگه فک نکنم مال من اینجور باشه اینا خیلی بلان  مال من خستن 😄

اوه حالا شوهر من اصلا قبول نمیکنه که اسپرماش داغونو ضعیفن همش میگه مال من خیلی هم خوبه دکتر یه حرفی زده!😒

2728
چه جالب من اولین بارمه همچین چیزی میشنوم😲

اره واسه خودمم جالب بود من خیلی اعتقاد ندارم ولی جالب بود واسم اون ماه ...

واسه مزاح خوبه 😄بچه های نی نی سایتن دیگه 

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏
بلاخره تصمیم گرفتی باردار شی یا نه😄😘😘

همچنان دودلم

دلم واسه اون خوراکی هایی که دادم شوهرم خورده و اون قرصایی که من خوردم و اون حجم از گرمیجات و نخوردن سردیحات و نوشابه و دوغ و سالاد میسوزه! واسه زحمات کاچی!!

اگه قصد بارداری نداشتم این ماه میرفتم باشگاه. ولی با نی نی نمیشه میوفته بچه م 😂😂

تا یکشنبه که روز اقداممه وقت فکر کردن دارم😑

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔
😟😟😟پس اون همه کاچی چی میشه؟!!!!😂😂😂

پیام قبلیم☝️ بخون عزیزم

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔
اره خب پس چی.یه دونه اسپرمم از عسلا بتونه بیاد بالا بیچاره معطل میشینه میبینه خبری نیست.یه وقتایی شر ...

خدا هیچ پدرمادری رو شرمنده بچه هاش نکنه😂😂 گشنه موندن مگه؟!😂😂😂😂

2738
بچه ها من ماهی که باردار شدم همش خواب میدیدم یه نامحرم چسبیده بهم ماچم می‌کنه بعد تو نی نی سایت بچه ...

من همش تو خوابام دارم فرار میکنم 😆

💜فَاذْكُرُوا آلَاءَ اللَّهِ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُون💜

میگمااااا

من یکشنبه ۱۴سیکلمه

همون یه بار کافیه یا تا آخر سیکلم علمیات بزنم؟🤔

میگمااااا من یکشنبه ۱۴سیکلمه همون یه بار کافیه یا تا آخر سیکلم علمیات بزنم؟🤔

اگه حوصله چند روز اقدام نداری دوازدهم چهاردهم شونزدم بسه

💜فَاذْكُرُوا آلَاءَ اللَّهِ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُون💜
اگه حوصله چند روز اقدام نداری دوازدهم چهاردهم شونزدم بسه

یه چی میگم تو روخدا توبیخ و نصیحت نکنیااا

دلم میخواد پسر بشه( بخاطر دل بابام که پسر نداره و نوه پسر هم نداره) میخواستم روز تخمکذاری اقدام کنم که پسر بشه. ۱۲و ۱۴ و ۱۶ همون روز هست؟

البته که سالمی و صالحیش برام اولویته و واقعآ هرچی خدا بخواد. مطمئنم رژیم و روز تخمک گذاری الکیه همه ش دست خداست. ولی خب واسه دل خودم اینکارا رو میکنم دیگه

یه چی میگم تو روخدا توبیخ و نصیحت نکنیااا دلم میخواد پسر بشه( بخاطر دل بابام که پسر نداره و نوه پسر ...

اره خوبه همون موقع ها ، تو تلاشتو کن نتیجه رو بسپار به خدا

چون دو دلی. باردار میشی باور کن

من همش تو خوابام دارم فرار میکنم 😆

عه😄😄 حالا این ماه ندیدی؟

اره خوبه همون موقع ها ، تو تلاشتو کن نتیجه رو بسپار به خدا چون دو دلی. باردار میشی باور کن

چون دو دلم باردار میشم؟🤣🤣🤣 وااای خیلی خوب بود

۱۲مش نمیتونم آخر هفته س یا مهمان دارم یا مهمانی میریم تا فردایی صبحش

همون ۱۴ و ۱۶ انشاءالله

2706