2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم  این چه امضاییه پاکش کن . 

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼
برا.نی نی ت صلوات فرستادم گلم اما امضام یه حقیقته که یادم بندازه کی هستم

دلم گرفت امضات رو خوندم مگه مقصر کارایی که خوب پیش نمیره تویی.نحسی و شومی یعنی چی بابات چطور دلش اومده این حرفو بزنه.الهههههی به حق امام رضا و گنبنداش دلت خوش باشه و هیچ وقت این حس بد رو نداشته باشی که دلیل بدبختی بقیه هستی.کار دلت رو به خدا بسپار.خدا خیلی بزرگه

لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم.💜خدای مهربونم ممنون از معجزت تا همیشه سپاسگذارتم.مهرسای مامان خوش اومدی به زندگیمون.عشق مامان و بابا ۶/۱/۹۸
دلم گرفت امضات رو خوندم مگه مقصر کارایی که خوب پیش نمیره تویی.نحسی و شومی یعنی چی بابات چطور دلش اوم ...

وقتی دست به هرکاری بزنی نه بشه درحالی که همون کار برای بقیه عین اب خوردن حل میشه  وقتی به هر دری میزنی تا گره از کارت باز بشه برعکس میشه همه کارها گره درگره میشع وقتی هزارتا ذکر دعا میخونی تا خدا صدات بشنوه اما  خدا دوست نداره صدات بشنوه واسه همین رهات میکنه تا به حال خودت باشی وقتیذهرچی تقلا میکنی اما بازم برمیگردی سرحای قبل اینا یعنی چی عزیزم خودت ناراحت نکن من یه رانده شده هستم   

برا.نی نی ت صلوات فرستادم گلم اما امضام یه حقیقته که یادم بندازه کی هستم

عه نزن این حرفو چرا بخودت انرژی منفی میدی دختر مثبت نگر باش

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼