2737
2734

بله ممكنه

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️

واسه كيستهات قرص ال دي مصرف نميكني؟

به جای انگلیسی و آلمانی و فرانسه،                            برید زبونِ آدمِ زبون نفهم یاد بگیرید!                              درسته سخت تره ولی این روزا کاربردی تره ….🤫                                      📌لطفأ فانتزياتونو نريزين تو سايت🤦🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام.من هم مشکل شمارو داشتم وتوی سونوم ذکر شده بود ک هردو تخمدان هام از حد طبیعی بزگتره و پر از فولیکول ریزه نا بالغ هستش.اگر برنامتون همیشه منظم بوده و ی هفتس عقب افتاده پس دردتون عادیه و مشکلی نیس اما اگه چن ماهه ک عقب افتاده ب پزشک زنان مراجعه کنین حتما.عقب افتادن میتونه جلوگیری کنه از ریزش آندومتر رحم و در نهایت ضخامت دیواره ی رحم رو بالا ببره در اون صورت احتمال سرطان رحم زیاد میشه

خدایا ب من توانی ده ک در تاپیکای مذهبی و سیاسی ساکت بمونم😐🤲🏻

من هم يه زماني كيست داشتم، يه روز كه سرويس بهداشتيو شسته بودم( من عادت دارم از من و وايتكس زياد استفاده كنم) شبش شكمم و پهلوم به شدت درد گرفت فرداش كه رفتم دكتر سونو گفت بخاطره مواد شيميايي يكي از كيستهات پاره شده ولي شانس اوردم اوضام حاد نشد و بخير گذشت وگرنه بايد عمل ميكردم، شمام مواظب خودت باش

2738
خیلیییی ممنون  شما هم پهلوهات درد میگرفت

خواهش میکنم عزیزم

اوایل درد نداشتم

من مجردم گفتش ک بادارو خوب میشه.

برای من چهارتا آمپول پروژسترون نوشت ک هنوز نزدم چون تست هورمون نداده بودم.ولی توی این هفته دوسه بار شب ادرد گرفتع.

من سه ماهه ک عقب افتاده.و تو این سه ماه فقط این هفته احساس درد کردم.

خدایا ب من توانی ده ک در تاپیکای مذهبی و سیاسی ساکت بمونم😐🤲🏻
خواهش میکنم عزیزم اوایل درد نداشتم من مجردم گفتش ک بادارو خوب میشه. برای من چهارتا آمپول پروژسترو ...

تو اينجور مواقع درد اصلا نشونه ي خوبي نيست و هرچه زودتر بايد به دكتر مراجعه كني