2726

میدونید من وقتی حرف دلمو با کسی درمیون میزارم 

بعدش باخودم میگم نکنه تازه فکر بد راجع به من بکنه

و همین باعث میشه هی تو ذهنم باخودم درگیر شم 

شما چه حسی دارید

اره☹

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....

من شدیدا اینجوری بودم تازگیا یاد گرفتم تو دار باشم حتی تو سایت که همه غریبه هستن چیز زیادی از خودم نگفتم

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آره پیش اومده. و حسم واقعی بوده. چون بعد یه مدت پشیمون شدم 

اما با خواهرام و مامانم که دردل می کنم سبک میشم 

.امروز خدای مهربان در انتظار من است تا حرکتی کنم و برکتی بی نهایت مرا دهد پس قدم برمی دارم به سوی خوشبختی حرکت از من، برکت از او 🙏🌹🌹 اکنون آبان۱۴۰۱وزن۸۰کیلو‌.به امید ۷۰ کیلو شدن. من از ۹۵ کیلو به ۸۰ رسیدم خدایا شکرت .به امید ۷۰ کیلو شدن
من اصلا با هیچکس درد دل نمیکنم یعنی هیییییچ کساااا

کار خوبی می کنی بخدا. هرچی مصیبت کشیدم تو زندگیم از درد دل کردن بود

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
کار خوبی می کنی بخدا. هرچی مصیبت کشیدم تو زندگیم از درد دل کردن بود

بهم بگید پس با این دردا چیکار میکنید احساس میکنم از بس به هرکسی یه چیز از زندگیم گفتم همه میتونن از اتو داشته باشن راهکار بدین

آخه اینجور که هدم خفه میشه

نمی دونم اعتقادت چقدره ولی من تازگیا با خدا درد دل می کنم. نه به روم میاره،نه رازمو به کسی میگه،نه حوصلش سر میره،نه از گریه هام سردرد می گیره،نه قضاوت می کنه😄 خعلی خوبه😇

نمی دونم اعتقادت چقدره ولی من تازگیا با خدا درد دل می کنم. نه به روم میاره،نه رازمو به کسی میگه،نه ح ...

اخه دلم میخواد کسی درمقابل چیزی که واسش تعریف میکنم یه کلمه ی خب هم که شده بشنوم دوست دارم همون لحظه بهم راه درستا بگه

2706