2410
2553

خیلی دوس دارم. ولی خانوادم قطعا مخالفن. بنظرتون آینده شغلی داره تو ایران که براش هدف گذاری کنم؟

طول میکشه تا بفهمی دوس داشتنِ آدما دست خودشون نیست ، دست هورموناشونه =)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
به خانواده چه ربطی داره😯😯😯😯 تا کی قراره انسان ها حق خودشون روندونن و حدشونو نشناسن

به هر حال تو یه خونه اییم :|

عزیزم منظورت از مهندس فوق لیسانسه دیگه درسته؟

دانشگاه شریف اونم رشته کامپیوتر نیاز به رتبه خوب و سابقه علمی درجه یک داره که موفق باشی وگرنه همون ترم اول جا میمونی..اونجا شما باید قبل از ورود پروژه های مختلف رو کار کرده باشید حداقل تجریه کالیبره کردن برد و نرم افزار رو داشته باشید

اکثر سال اولی زبان سی شارپ و دلفی و پاسکال  c++ و.. و html b و .css رو فول هستن و بقیه هم  سریع خودشن رو میرسونن(هر چند هرگز مثل اونا نمیشن)

زبانشون خوبه و تو شبکه سیاه ت با سایر دانشجو ها تبادل اطلاعات دارن حتی بعضیاشون زبان روسی(زبان بین ال مللی هکر هاست میلط هستن) ده انگشتی تایپ میکنن و ذهن پویایی دارن.

با ساختمون یه ربات اشنا هستن و میدونن رمز شکستن یعنی چی

خلاصه اونجا فقط باعث میشه مهارتشون بالا بیاد وگرنه همشون از راهنمایی اینکاره هستن.اگه کسی با پایه صفر بره اذیت میشه. خیل هم ادیت میشه و ممکنه سر خورده بسه

واسه اپلای هم شما باید سابقتون و مقالات و ... رو داشته باشی وگرنه دانشگاه هیچ تاثیری نداره(خودت ماشالا میدونی)

اگه غیر از اینا هست  و طرف انتظار داره از صفر بره و تو چهار سال بشه یه متخص شبکه(اونم با لیسانس)ته رشته کامپیوتر میشه شرکت تو ازمون راه اهن و ... که اصلا مرتبط نیست و همون کارو دیپلم هم میتونه بکنه.

اگه علاقه داری شروع کن یه زبون شی گرا یاد بگیر و برو انجمن های شبکه سازی....

وظیفم بود کمک کنم بازم تحقیق کن تا پشیمونی نباشه...

گلم در پناه خدا🌷🌷🌷

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
عزیزم منظورت از مهندس فوق لیسانسه دیگه درسته؟ دانشگاه شریف اونم رشته کامپیوتر نیاز به رتبه خوب و سا ...

دانشگاه های ایران درسته رنکینگ خوبی ندارن تو دنیا

اما هنوز اسم ها میتونن کمک کننده باشن

استاد ها اسم دانشگاه های خوب رو‌میشناسن چون دانشجوهای قدیمیشون عموما از همین دانشگاه ها هستن و دید خوبی دارن

صد در صد که مقاله و زبان و چیزای دیگه مهمه

اما اسم دانشگاه اصلا بی تاثیر نیست

2714
دانشگاه های ایران درسته رنکینگ خوبی ندارن تو دنیا اما هنوز اسم ها میتونن کمک کننده باشن استاد ها ا ...

اره عززیزم هنوزم رنک و اسم موثره ولی خب نه زیاد ولی درکل قبول دارم دید شواری پذیرش یا اساتید برتر به دانشجویی که شریف خونده خیلی موثر تره تا ....

انشا الله همه موفق باشن و خوشبخت..‌.

🌷🌷🌷

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
شما کنکور دادی؟ یا برای آینده میگین. آخه کسی که برای شریف یا هر دانشگاه دولتی کنکور داره باید نی نی ...

یعنی 24 ساعت؟