2703
2553
عنوان

فولیکول ۱۷ روز ۱۳ عادت خوبه

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 25 پست
خب چرا بالا نمیاد؟  دکتر چی میگه؟  دلیلش چیه؟  منم شوهرم مشکل داره  دارم دیو ...

مثل اینکه داروها بالا نمیارن .من یبار ای وی اف کردم  اونجا بچه ها میگفتن داروهای شیمیای واسه اسپرم تاثیر نداره .راستم میگن  ۷ساله باورکن فقط داروهای شوهرم تاحالا ده تومن شده ولی هیچی به هیچی .مشککل شوهرت چیه تهرانی

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
همینکه همون ۱۷ رو داری عالیه خیلیا پایین تر از اینن و مشکل دارن 

ما اصلا مشکل نداریم خاهرم ناخاسته باردار میشه .مامانم همینطور .منم ضعیف شدم به خاطر داروهایی که تو این سالها مصرف کردم .دیگه میترسم برم ای وی اف شنیدم تخمکارو نابود میکنه .شوهرمم که بی خیال .میگه بسه دیگه دکتر نمیام 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مثل اینکه داروها بالا نمیارن .من یبار ای وی اف کردم  اونجا بچه ها میگفتن داروهای شیمیای واسه اس ...

اوهوم تهرانیم 

اخه میگی گیاهی هم مصرف کرده که... 

تعداد اسپرمش کمه تحرکشم کمه موفولوژیشم صفره 😖

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
ما اصلا مشکل نداریم خاهرم ناخاسته باردار میشه .مامانم همینطور .منم ضعیف شدم به خاطر داروهایی که تو ا ...

میفهممت 

سخته 😖😔 

من از حرفای اطرافیان خسته شدم 

۶ ساله ازدواج کردم 

اما تازه ۳ ماهه اقدامم که فهمیدم مشکل اینجاست

اما همه هی میپرسن و هی ی چیزی میگن که ناراحتم میکنه 

فک میکنن من الان چندساله اقدامم و نمیشه 

2456
اوهوم تهرانیم  اخه میگی گیاهی هم مصرف کرده که...  تعداد اسپرمش کمه تحرکشم کمه موفولوژیشم ...

شوهرمنم  همین مشکلات  که گفتیو داره تازه دی ان ای مشکل داره😂😂😂

میفهممت  سخته 😖😔  من از حرفای اطرافیان خسته شدم  ۶ ساله ازدواج کردم  اما ت ...

چند سالته ای کاش زود اقدام میکردی منم سه سال جلوگیری کردم شاید واسه همون جدوگیری که الان مشکل داره .

میفهممت  سخته 😖😔  من از حرفای اطرافیان خسته شدم  ۶ ساله ازدواج کردم  اما ت ...

دکتر جنتی خیلی خوبه برو پیشش تازه یکماه فهمیدیم شدهرم دی ان ای مشکل داره وتو ایوی اف به خاطر همین شاید سقط شده   فک  کن بعد ۶سال تازه متوجه شد .پویان نفهمید 😏ولی عملای دکتر پویان حرررررف نداره  

چند سالته ای کاش زود اقدام میکردی منم سه سال جلوگیری کردم شاید واسه همون جدوگیری که الان مشکل داره .

من‌جلوگیری همیشه طبیعی بود 

نمیدونم😖

۲۵ سالمه 

2714
دکتر جنتی خیلی خوبه برو پیشش تازه یکماه فهمیدیم شدهرم دی ان ای مشکل داره وتو ایوی اف به خاطر همین شا ...

چه عالی 

ممنون که گفتی 

@نی نی یار۵

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم