2733
2734
عنوان

دادن طلا به همسر برای خرید منزل

831 بازدید | 58 پست

خانوما کیا طلاهاشونو دادن به شوهرشون و خونه خریدن؟

بعدا تکلیف طلاهاتون چی شده؟

همین جوری رفاقتی بهش دادین؟

طلاها رو مخصوصا اگه خودش براتون نخریده باشه و خودتون مثلا کار کردین‌و پس انداز کردین.

بازم حاضر بودین به شوهرتون بدین تا خونه بخره؟

با چه شرایطی قبول میکردین؟

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شوهرم خودش خریده بود برام .

منم اصرار کردم تا قبول کرد بفروشه .میگفت حیفه .الان خوشحالم خونه دار شدیم .ولی ناراحتم چرا حداقل نصفش به نامم نزد .ولی بازم پشیمون نیستما

الهم صل علی محمد و آل محمد 
2738

من دادم ولی نه برا خرید خونه ! بدهی داشتیم بخاطر کارای برادرشوهرم مجبور شدم ! میگه میخرم برات بهترشو و میدونم که میخره ایشالا اگه وضعش بهتر بشه ! اگه برا خونه بود چه خودش بخره چه خودم میگفتم به اسم منم بزنه ! البته الانم سفته هایی که از برادرشوهرم گرفتیم دست منه یه مقدارشم که چکه بازم داده به من سر موعدش بگیرم طلا بخرم

شرطش به نام شدن خونه اس

حداقل سه دانگ

البته من ۶ دانگ میگم

انشالله بخریم فرقی نداره به نام کی باشه فقط صاحب خونه شیم

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

من دادم برا خرید خونه ی سال بعدش دوباره برام خرید

بار دوم ک خواستیم خونرو بزرگ کنیم دوباره طلامو دادم ولی بعدش ک خواست بخره خیلی گرون شد هنوز نتونسته بخره ولی قول داده بخره

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
2706