2410
2553
عنوان

مادر یا همسر؟؟

1135 بازدید | 17 پست

سلام امشب شوهرم چند بار بهم گفت برام چایی بیار من هم به دلیل یک موضوع قبلی از همسرم دلخور بودم به خواسته اش اهمیت ندادم اعصبانی شد و با داد گفت چقدر مآدم خوبهم یهو تار موهاشویان به دنیا نمیدم منم عصبانی شدم و باهم دعوایمان شد گفتم فایده نداره من تا آخر عمرا کاراتو بکنم آخر بگی هیچ کس مادرمن نمیشه.این همه کار میکنم یک چایی نیاوردمی ایموبودچمیدونم میگه شما بودین چی میگفتین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

دلیلی نداشت به خاسته اش اهمیت ندی میتونستی چایی بیاری و راجب مدضوعی ک دلخور بودی باهاش حرف بزنی

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

میگفتم زنگ بزن مادرت برات از آژانس چایی بفرسته😀😁😂😂

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
2714
هیچی نفهمیدم یکم خوانابنویس عزیزم😕

ببخشید گوشیم هنگ کرده بود شوهرم براش چایی نیاوردم گفت هیچ کس مادرم نمیشه یه تار موهاشو ب هیچ کس نمیدم منم باهاش دعوا کردم گفتم تا اخر عمر کاراتو بکنم بعد بگی هیچ کس مادرم نمیشه ؟پس چه فایده.هنوزم عصبانی ام جا من بودین چیکار میکردین؟

2706