1600
1480
عنوان

خانمهای باشگاهی رفته بیاین

113 بازدید | 11 پست

سلام میخوام فردا برم ایروبیک ثبت نام کنم مربیش گفت که از همه زودتر جواب میگیری وزنم ۸۰ هست و قدم ۱۶۵ اعتماد بنفسم رو خیلی اورده پایین حالا میخوام کسایی که رفتن و نتیجه گرفتن یا دور و اطرافشون کسایی رو دیدن از تجربیاتشون بگن

روحیه داده ک بهت؟چرا ناامیدی

دوستای گلم هر سوالی یا راهنمایی در مورد راه اندازی کسب و کار ..واحد های تولیدی . .. پرورش دام (گاو نژاد های مختلف هلندی هلشتاین سیمینتال )و طیور (مرغ ..بوقلمون )..کشت و صنعت ..تولید  و بسته بندی مواد غذایی(صنعتی و سنتی) داشتین در خدمتم😍❤           🎆♥️    همه ی داراییمو به تو بدهکارم من .... جون جوادت آقا خیلی دوست دارم من♥️🎆                   

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

عاليه

من چربي سوزي ميرم يه سانس به سانسم ايروبيك

البته ساعت چربي سوزيم ازاده  ايروبيك فقط ساعت مشخص داره هر روز از ٩ ميرم تا ١٢ 

جوابم گرفتم

تاپيك بامداد خمار💪🏽💪🏽گروه آبي💙💙 وزن اوليه(٩٦) وزن فعلي(٧٩.٩٠٠) وزن هدف (٧٢)💪🏽💪🏽🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️💪🏽💪🏽
1546

در کنارش تغذیه هم رعایت کن تا نتیجه ببینی ایروبیک خالی بی نتیجه س و سعی کن نا امید نشی و ادامه بدی حتی اگه زمان زیادی برد چون ول کنی بدتر میشی

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

به نظرم زومبا از همه ورزشا بهتره من ۷۰ کیلو بودم ۲ ماه رفتم شدم ۶۲

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم

من با ایروبیک و تغذیه سالم تو 10 ماه 23کیلو کم کردم

ووالان  دایم میرم  باشگاه برای روحیه و خراب نشدن اندامم

و البته کمک مربی هستم

عاااااااااااشقتم خدای خوشگلم                             بابت زندگی قشنگی ک بهم دادی                                             عااااااااااااااشقتم  

من در كنار باشگام تو خونه حوصلم بگيره روزي نيم ساعتم حلقه ميزنم

اما تغذيه درست شرطه همشونه

اگه بري تغذيت زياد از حد باشه خوب نباشه زياد به چشم نمياد

تاپيك بامداد خمار💪🏽💪🏽گروه آبي💙💙 وزن اوليه(٩٦) وزن فعلي(٧٩.٩٠٠) وزن هدف (٧٢)💪🏽💪🏽🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️💪🏽💪🏽
1432