1542
1480

بریدم

این که این همه همسرمو دوست دارم این حجم دوری دلتنگی دوست داشتن دلهره نگرانی داره از پا درم میاره😭😭😭

شغل پر استرسه دیگه دارم دیوونه میشم

خانومایی که شوهراتون نظامین شما هم همینطورین؟؟

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

نظاميا كارشون دقيقا چيه؟؟

بستگی داره تو کدوم نیرو باشن

ارتش

سپاه 

نیروی انتظامی

ما تو فامیلمون هرسه شو داریم یکیشو بگو تا برات بگم چیکار میکنه

دیدم همه برج ایفلو میزارن پروفایل گفتم من همین آزادی خودمونو بزارم، گناه داره... اصلا احساس میکنم بخاطر این همه مظلومیتشه که اینجوری وا رفته!🤭
1546
بخشيد البته فضوليه ولي به خواستگار دارم گفت نظاميه  ميخوام بدونك يني دقيقا چسكار ميكنن

خوبه ولی باید دلت بزرگ باشه انتقالی ماموریت 

بخشيد البته فضوليه ولي به خواستگار دارم گفت نظاميه  ميخوام بدونك يني دقيقا چسكار ميكنن

اگه همه ی ملت عیدا و تاسوعا عاشوراها تعطیلن نظامیا نیستن

اما از نظر بیمه و اینا خیلی خوبن

جان مادر نمی آیی؟چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده؟عشق منخانه ام سوت و کور است نمیایی؟زبانم قاصر است نمیایی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست اگر او را دیدی یا صدایی از او شنیدی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا💚شب بخیر گفتنِ ما محضِ ادای ادب است/ورنه چون شب برسد اولِ بیداریِ ماست 
ساعات كاريشون و درامدشون هم ميشه بگي

بستگی داره کدوم ارگان باشه بعضیا صبح تا ظهر بعضیا دوروز خونه ان یه روز شیف بعصیا هم ۱۸ روز ماموریت ۱۲روز خونه

1432
ساعات كاريشون و درامدشون هم ميشه بگي

درآمدشون متغیره نسبت به مدرک تحصیلی، شغل و سوابقشون ولی تو رنج ۳، ۴تومن الان البته بدون کسری ها

دیدم همه برج ایفلو میزارن پروفایل گفتم من همین آزادی خودمونو بزارم، گناه داره... اصلا احساس میکنم بخاطر این همه مظلومیتشه که اینجوری وا رفته!🤭
سپاه

غمت نباشه بله رو بگو

سپاه امتیازاتش نسبت به بقیه عالیه حقوقشم بالاس

اونا هم ماموریت دارن ولی خب خانواده ها تو شهر خودشون هستن

1537
سپاه

من تو نزدیکانم فقط یه نفر سپاهی دارم اونم تا پارسال سوریه بود چون سپاه قدسه ینی اونایی که برون مرزی کار میکنن مثلا بیست روز اونجا بود ده روزشو میومد ولی الان چند وقتی که تهرانه ثابت کارشم صبح تا بعد از ظهر ساعت ۲،۳ در کل سپاهی ها حقوق و مزایاشون بیشتره نسبت به ارتش و نیرو انتظامی

[QUOTE=96769631]غمت نباشه بله رو بگو سپاه امتیازاتش نسبت به بقیه عالیه حقوقشم بالاس اونا هم ماموریت دارن ولی خب خا ...[/QUOTE

😂 بابا هنوز معلوم نيس اصن شايد اونا منو نپسندن

ميگن كه هر جايي نميتونن برن هر كاري نميتونن بكن.... رأسته؟؟

[QUOTE=96769631]غمت نباشه بله رو بگو سپاه امتیازاتش نسبت به بقیه عالیه حقوقشم بالاس اونا هم ماموریت ...

یکم سخت گیری شون بیشتره مثلا شما باید چادری باشی

زندگي باهاشون سختع؟

نمیدونم پسرعمه های شوهرم نظامی اند خیلی شوخ و خل و چل اند ‌.اون طوری نیستن ک فک کنی پادگان راه میندازن تو خونه .ولی ی عده اشون رو میگن شستشو مغزی میدن .خودت حدس بزن من جرات نمیکنم 

جان مادر نمی آیی؟چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده؟عشق منخانه ام سوت و کور است نمیایی؟زبانم قاصر است نمیایی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست اگر او را دیدی یا صدایی از او شنیدی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا💚شب بخیر گفتنِ ما محضِ ادای ادب است/ورنه چون شب برسد اولِ بیداریِ ماست 
1547