2737
2739

وای من،الان ی هفته اس از خونمون دور شدم و تو محیط جدید کاری قرار گرفتم الان دلم تنگه خونمونه ،دلم مامانمو میخاد ابجیم،حیاطمون ،دم درمون مخصوصا اینکه انقد دارم اینجا حرف میشنوم سر این پانسیون لعنتی

من که نمیتونم فقط دعا میخام

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چیو نمیتونی؟

که بگم😢

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
من دلم از خیلیا گرفته از حرفای مامانم ...بابام ...دوستان ...همه و همه  اما چ فایده داره گفتنش

دقیقا منم همینطورم😔نیاز دارم ک ب کسی بگم و نمیتونم ک بگم حس میکنم قلبم داره میترکه ،قفسه سینم سنگینه کتفم درد میکنه گردنم سفت شده😕دارم میمیرم

2738
خب بگو ما ک همو نمیشناسیم بگو ک راحت شی

فقط خیلی دعام کن 

خب بگو من ک تو رونمیشناسم تو هم منو نمیشناسی

ببین وضع پر تنشی تو خونمون هست،البته منم مقصرم راستش اصلا استانه تحملم خیلی پایین اومده،این چندساله دعواهای زیادیو تحمل کردم سر حرف و حدیثای خاله زنکی ک باعث شده خیلی استرسی بشم با کوچکترین حرفی تمام تنم میلرزه نفسم بند میاد قلبم درد میگیره حالم بد میشه الان ک تو محیط جدید اومدم بیشتر اذیت میشم امروز سر ی سری بحث الکی خابگاه و نظافتش انقدر حالم بد شد ک فقط میترسیدم سکته کنم ،یا اصلا اینجور شدم ک دوس دارم درمقابل همه گارد بگیرم بعد اینکه مثلا یکی ی چیز بگه گارد بگیرم ن اینکه باهاش دعوا کنما فقط خودخوری😔

من ک قابل نیستم برای دعا کردن،ولی برات از ته دلم ارزوهای خوب دارم❤تو هم منو دعا کن کاش این روزای بد ...

حتما عزیزم ممنون از دعای قشنگت

2706