2703
2553
عنوان

کسی مژه کاشت ه راضی بودین یا هستین

121 بازدید | 18 پست

از اون مژه موقتا که میرن آرایشگاه با چسب میزنن و یکی دوماه هست کسی امتحان کرده پن مژه هام کنه و بلندم نیست راهنمایی میکنین

عشق دارم یه تیکه ماه 😘💓کسی چپ نگاش کنه طرفش منم من. 😄اسمشو بد صداش کنه طرفش منم من 😄نگاه. نگاه خنده هاش کنه طرفش منم من

باید از جایی ک میری مطمئن باشی صرفا برات گرونیش ملاک نباشه

من عید رفتم کاشتم به خاطر اینکه گرون بود گفتم حتما خوبه اما الان مژه هامو میشه دونه دونه شمرد انقد ریخته و کم پشت شدن

هر جایی ک میخوای بری حساااابی تحقیق کن راجبش

لیست اموال من:😍دخترم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اصلا راضی نبودم اولش خیلی عالیه ولی بعدش مژه های خودمم ریخت

هیچ‌کس‌نفهمیدِ...                                     که‌خداوندهمِ تـــــنـهاییـش‌رافریادزدِ ...                 _قُل‌هُوَاللّهُ‌اَحَدِ⁦⁦♥️⁩
2720

زن داداشم رفته بود گذاشته بود بعد سر یه هفته خودش افتاد به جونشون و کندشون میگفت زیرش خارش گرفته بوده و حموم که میکرده. انگا. سوزن داخل پوست ش میشده

عشق دارم یه تیکه ماه 😘💓کسی چپ نگاش کنه طرفش منم من. 😄اسمشو بد صداش کنه طرفش منم من 😄نگاه. نگاه خنده هاش کنه طرفش منم من
2714
من مدام میکنم و راضیم

جدی هزیته شما چند میشه حموم رفتن راحتی

من ریمل. هام که خوب نیستن هیچکدوم مارک نیستن معمولین بعد مژه مصنوعی هم نمیتونم بزارم بلد نیستم انقدر پشت چشمم چسب مالونی میکنم که نگووو

خواهرم مژه کاره پول نمیدم😂😂 ن اصصن اذیت نمیشم و خیلی راحتم باهاش برا همین تقریبا همیشه دارم

خوب خواهرته سعی خودشو میکنه که بهترین کارو واست بزاره

من ریمل. هام که خوب نیستن هیچکدوم مارک نیستن معمولین بعد مژه مصنوعی هم نمیتونم بزارم بلد نیستم انقدر ...

ریمل بل بزن

مژت مث مژه مصنوعی میشه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706