2726
عنوان

فکرهای شیطانی کیا دارن😉از اون خنده دار ها

| مشاهده متن کامل بحث + 2242 بازدید | 142 پست

منم دارم 😂😂😂😂😂

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای خدااااا،وقتی عقد بودیم پسر برادرشوهرم دوسالش بود،یعنی شوهرم جونش به اون بچه بند بود،بعد میگفت بع ...

😂😂😂

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
2728

مثلا یه بار فکر کردم مادرشوهرمو بندازم زمین و با مشت و لگد له ش کنم😄😄😄 فقط فکر بود دیگه فکر ازادترین جای جهانه 

جان هر کی دوسش دارین جان مادرتون اول قشنگ بخونید پست آدمو بعد سعی در مچ گیری یا تکه انداختن کنید وگرنه فقط خودتون ضایع میشین به چی قسمتون بدم درست حسابی بخونید کامنتا و پستارو؟؟!!

اون روز من از کانال ما ه و اریی یه کانال بد پیدا کردم بعد همون روز کابینت سازمون اومد تو ذهنم میگفتم خدبه اونو الان از تلویزیون روشن کنم با صدای بلند خخخخخ

قطعا شوهرم خفم‌میکرد خخخخ

همسره سابقم فشار خون داشت دکتر گفته بود نمک اصلا نخوره..عاقا من شیطون گولم زد غذامو نمک زدم شور شده بودا..بیچاره گرسنه هم بود فقط دو لقمه خورد..دلم واسش کباب شد😒☹

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
همسره سابقم فشار خون داشت دکتر گفته بود نمک اصلا نخوره..عاقا من شیطون گولم زد غذامو نمک زدم شور شده ...

این که فکر نیست عمله

استارتر گفت فکر 

جان هر کی دوسش دارین جان مادرتون اول قشنگ بخونید پست آدمو بعد سعی در مچ گیری یا تکه انداختن کنید وگرنه فقط خودتون ضایع میشین به چی قسمتون بدم درست حسابی بخونید کامنتا و پستارو؟؟!!
مثلا یه بار فکر کردم مادرشوهرمو بندازم زمین و با مشت و لگد له ش کنم😄😄😄 فقط فکر بود دیگه فکر ازادت ...

من بارها شده به این فکر کردم

رفته بودیم مسافرت مادر شوهرم حرص میداد میگفتم از موهاش بگیرم از خوته بندازم بیرون خخخخخ

همسره سابقم فشار خون داشت دکتر گفته بود نمک اصلا نخوره..عاقا من شیطون گولم زد غذامو نمک زدم شور شده ...

نه من فعلا عملی نکردم فقط فکرشو کردم ولی بعد ها از اینکه عملی کنم استرس میگیرم

2706