2410
2553
عنوان

شیرینی کشمشی خوشمزه 🙄😋

1196 بازدید | 16 پست

بلدین یادم بدین ؟ 😊🤗

اگه دستوری از نت هم بلدین آدرس بدین 

امتحان کرده باشین و راضی باشین 😊

هیچ اگر سایه پذیرد، ما همان سایه هیچیم...  

من یه بار درست کردم تو تاپیکام باید باشه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

#شیرینی_کشمشی

مواد لازم :

آرد 200 گرم

پودر قند 250 گرم

روغن جامد یا کره 100 گرم

تخم مرغ دوعدد

وانیل دو چهارم ق چ

کشمش پلویی یک پیمانه

طرز تهیه :

روغن و پودر قند را باهم مخلوط کرده و میزنیم تا سفید رنگ شود.

بعد تخم مرغ و وانیل را اضافه میکنیم و میزنیم.

بعد نیمی از آرد را اضافه کرده و با لیسک هم میزنیم .

بعد کشمش ها ...

و بعد هم بقیه آرد را میریزیم و همه ی مواد را باهم ترکیب میکنیم .

کف سینی کاغذ روغنی پهن میکنیم و از مواد با قاشق چایخوری برداشته و بافاصله کف سینی میگذاریم .

دمای فر 160 درجه زمان پخت 10 دقیقه (زمان پخت درفرهای مختلف متفاوت است)

بافت این شیرینی بیسکوییتی و در عین حال ترد و کرانچی 😋

التماس دعا

شیرینی کشمشی زعفرانی

آرد سفید حدودا 200گرم

کشمش100گرم

روغن جامد100گرم

پودر قند150 گرم

تخم مرغ2 عدد

وانیل1/4ق چ

ب پ1/2ق چ

زعفرون1/2ق چ غلیظ

فر رو بذارید گرم بشه.روغن و پودر قند رو با همزن خوب بزنید تا رنگش روشن شه.تخم مرغ ها رو یکی یکی اضافه میکنید بعد از تخم مرغ ها وانیل و ب پ و زعفرون رو اضافه کنید.حالا شروع کنید به اضافه کردن آرد با الک.(هر چه آرد بیشتر باشه شیرینی بافت دار تر و پفکی تر میشه.اگه بیسکویتی و خشک دوست دارید آرد کمتری بریزید)و با لیسک خوب مخلوط کنید.در مرحله ی آخر کشمش ها رو اضافه کنید و با قاشق توی سینی فری که کاغذ روغنی انداختید با فاصله بچینید.دمای فر 175 تا 185 درجه(بستگی به دمای فرتون داره)حدود یک ربع

خودم امتحان نکردم ولی دوستام درست کردن از این دستور

عاااااااااااشقتم خدای خوشگلم                             بابت زندگی قشنگی ک بهم دادی                                             عااااااااااااااشقتم  
خوب در اومد ؟ 😊

https://baronak.com/2341-shirini-keshmeshi/

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2714
خوب در اومد ؟ 😊

عالی برات گذاشتم

یه ماهیتابه تفلن دارم میخوام دسته هاشو جدا کنم توش مایع کیک بریزم بذارم توستر بپزه،میشه؟؟ اخه قالب گرد ندارم

دوسدارم متفاوت باشم٩٩/٧/١٠ انشاا... تاپيك ميزنم و از خوشي زياد نيشم بسته نميشه          بلند بگو الهي آمين👌
یه ماهیتابه تفلن دارم میخوام دسته هاشو جدا کنم توش مایع کیک بریزم بذارم توستر بپزه،میشه؟؟ اخه قالب گ ...

من جاریم کیک هاشو تو قابلمه چدنش میذاره تا حالا مشکلی نداشته 

ولی تفلون روکش داخلی داره و نمیدونم بشه یا نه 🤔

هیچ اگر سایه پذیرد، ما همان سایه هیچیم...  
2706