2737
2734
عنوان

کیا شیمی محض خوندن الان سرکارن؟

8161 بازدید | 40 پست

سلام کیا دانشگاه شیمی محض یا کاربردی خوندن الان سرکارن؟

کیا خوندن سرکار نیستن 

کلا نظرتون چیه راجبش کسایی ک این رشترو خوندید

به امید روزای خوب...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

دوستم خونده بیکار

کلا کار نداره

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

علوم پایه تو ایران خیلیییییییی سخته کار براش، البته پارتی که باشه حله ولی واقعا سخته درساشونم از اون طرفم کار نیست براشون خیلی گناه دارن🙁

We are just passengers, on a train. We are all fading away. 

شوهرم خونده ده سالی هم باهاش کارکرد. الان داره سعی میکنه خودش کار تولید کنه البته یه هوا سخته.

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2706