2703
2553
عنوان

اینجا از اوپرا بپرس

| مشاهده متن کامل بحث + 235520 بازدید | 4223 پست
رنده پا بگیر  برند تریتون خیلی خوبه  کرم اوره ‌و جی بزن روی رمین بدون جوراب میشینی؟ حت ...

ممنونم عزیزم یه مدت قطره سالیسیلیک اسید کامپاند استفاده کردم خیلی بهتر شد اما ترسیدم عوارض داشته باشه دیگه ادامه ندادم 

ممنونم عزیزم یه مدت قطره سالیسیلیک اسید کامپاند استفاده کردم خیلی بهتر شد اما ترسیدم عوارض داشته باش ...

اونو نمیدونستم

ولی کلا سالسیلات لایه بردار قوی هست و استفاده ازش دردسره 

مخصوصا که نباید طولانی مدت استفاده بشه

😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

پرسم سوالمو ؟؟؟؟؟قول میدی راستشو بگی؟؟؟؟؟

منو دوس دالی؟؟

😁😁

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2714
سلام آب برنج بنوش سبوس  برنج دم کن و بنوش نخود که خیس میکنی آبش رو دور نریز و موهات رو باهاش ...

سلام عزیزم شبت خوش💕ممنون عزیزم خیلی لطف کردی🌷😍

قهوه بنوشید☕موسیقی گوش دهید 🎶و دقایقی به هیچ چیز فکر نکنید🌈شاید زندگی همین باشد💫

خانم اپرا سلام شبتون بخیر...شمادر زمینه ندریس زبان هم میتونی کمک کنی؟...برای لک صورت چیکار کنیم...یکی از ابروهامم خیلی ریخته چکار کنم ابروهام خوب پربشه؟؟...ببخشید سوالامو همه رو ی جا پرسیدم البته ی عالمه سوال دارم

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...😊😊
خانم اپرا سلام شبتون بخیر...شمادر زمینه ندریس زبان هم میتونی کمک کنی؟...برای لک صورت چیکار کنیم...یک ...

سلام

تدریس زبان بلد نیستم ولی میدونم دوره مدرسی وجود داره

لک صورت اول باید دید منشا چی داره

اگه هورمونی نباشه کرم های لایه بردار خوبن

یه بسته قرص اچ دی ایرانی بخر 

هر شب یه دونه توی دو قطره آب حل کن وقتی خمیر نرم شدن بزن به ابروهات سریع درمیاد

😁
سلام تدریس زبان بلد نیستم ولی میدونم دوره مدرسی وجود داره لک صورت اول باید دید منشا چی داره اگه ه ...

واقعا قرص اچ دی جواب میده؟خدا خیرت بده نگران بودم...برای رفع موخوره چ پیشنهادی دارین؟؟

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...😊😊
2706