2726
عنوان

اینجا از اوپرا بپرس

| مشاهده متن کامل بحث + 235889 بازدید | 4223 پست
سلام جنس موهاتون این طوریه و عملا با مرور زمان یه کم رام تر میشن میتونی بلند کنی و ببافی ماسک روغ ...

ممنونم. شما می‌دونین برای ریباندینگ حدودا چه‌قدر باید هزینه کنم؟ موهام تا کمرمه و پرپشت. و این‌که می‌شه بعد ریباندینگ موها رو رنگ گذاشت؟ اگه آره ، تاثیر صافیش از بین نمی‌ره؟ و این‌که بین کراتینه و ریباند کدومش به نظر شما بهترکه؟ 

ببخشید خیلی پرسیدم و سپاس که وقت گذاشتین😍💙

💙صدا کن مرا... 
ببخشیید انقددد طول کشیدد شما اگ فرصت نکردید بخونید بزارید برا بعد پاکش نمیکنم    ممنون وقت ...

ببخش که جوابت دیر شد

من توی بازار کار ایران تا جایی که برخورد دارم میبینم که کار برای برنامه نویس ها زیاده

مهندسی صنایع هم چون گسترده است کارش خوبه

من اگر بخوام تصمیم بگیرم میرم نرم افزار میخونم و کنارش چهارشنبه تا دوره حسابی امنیت شبکه و برنامه نویسی میرم

سربلند باش عزیزم

😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم. شما می‌دونین برای ریباندینگ حدودا چه‌قدر باید هزینه کنم؟ موهام تا کمرمه و پرپشت. و این‌که می ...

ریباند ارزون نیست و نتیجه اش واقعا متفاوت از کراتینه هست

بعدش اگه مو رنگ کنی باید بری یه ترمیم 

البته اینو مطمئن نیستم

و در آخر باید بگم هزار ماشالله به موهات

😁
2728
سلام نمیدونم چرا این حس رو داری ولی من عزت نفس بالایی دارم و تلاش میکنم از غرور منفی دور باشم با ای ...

ممنونم عزیزم خیلیم کمکم کردی . خیلی خوبه که عزت نفست بالاست . خیلی دوس داشتم منم اونجوری باشم اما متاسفانه بعد ازدواجم خیلی اعتمادبنفسم پایین اومده 

ممنونم عزیزم خیلیم کمکم کردی . خیلی خوبه که عزت نفست بالاست . خیلی دوس داشتم منم اونجوری باشم اما مت ...

میدونی که به ازدواج ربط نداره؟

رابطه ات رو با خودت خوب کن

غالب ماها از درون  خودمون رو لایق نمیدونیم 

😁
من دقیقا ده سال از شما بزرگترم اسفند ۵۹

وای عزیزم شماهم اسفندی اصلا فکرشم نمیکردم . حدس میزدم دهه شصت باشین با اینحال انشالله همیشه شادو سلامت باشی عزیزم . اوپرا جان من خیلی نگران پوستمم اما شوهرم اصلا نمیزاره بهش برسم ینی میگه میخوای چیکار. پوستم شله . الان چندوقتیه حس میکنم صورتم پایین اومده تو عکسا که نگا میکنم چشام گود شده گونه ها و صورتم پایین اومده چون تو این یکسال اخیر بچه دار شدم خیلی خیلی خیلی اذیت شدم و بیخوابی کشیدم استراحتم خیلی کمه حتی گاهی حس میکنم چشام کوچیک شدن 

میدونی که به ازدواج ربط نداره؟ رابطه ات رو با خودت خوب کن غالب ماها از درون  خودمون رو ل ...

خیلی بهت اعتماد دارم نمیدونم چرا . با اینکه میدونم اینجا مجازیه اما حی میکنم به شدت قابل اعتمادی حدسم درسته یا نه ؟!!

خیلی بهت اعتماد دارم نمیدونم چرا . با اینکه میدونم اینجا مجازیه اما حی میکنم به شدت قابل اعتمادی حدس ...

نمیدونم 

واقعا نمیدونم 

فقط میدونم هر چی بلدم رو صادقانه میگم و امید دارم که جایی همینجوری بهم کمک بشه

راستش تعریفت دستپاچه ام کرد😀

😁
ببخش که جوابت دیر شد من توی بازار کار ایران تا جایی که برخورد دارم میبینم که کار برای برنامه نویس ه ...

اصلا،،،خیلی خیلی ممنونم لطف کردین بهم     

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
اوپرا جان سیاهی زانو پینه بستن قوزک پا و سیاهیش رو چیکار کنم.  من مشکلاتم زیاده 😂😂😂

رنده پا بگیر 

برند تریتون خیلی خوبه 

کرم اوره ‌و جی بزن

روی رمین بدون جوراب میشینی؟

حتما جوراب پات کن تا از سایش قوزک با فرش سیاه نشه

توی خونه حتما رو فرشی بپوش

😁
2706