2733
2734
عنوان

اینجا از اوپرا بپرس

| مشاهده متن کامل بحث + 236064 بازدید | 4223 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوپرا سلام ...

منم سوال دارم ...چه تاپیک خوبی ....

راستی که خودتم خبر داری ملت مشتاق مصاحبت با تو هستند ... و این با خبری ت و اظهارش جذاب ترت کرده ....

سوالم اینه که چطور آدم در فضای مجازی هممیتونه شیفته ی کسی بشه؟😉😉😉😘😘😘😘

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏

من دیر میرسم به تاپیکات😭🐀واسه تقویت اراده چ راه حلی داری

دوساله میخوام لاغرکنم نتونستم

لاغرکنم تنبلی تخمدانم خوب میشه؟

جوشاید دردناک میزنه رو چونم 

جاشونم لکه میمونه🐀😭😭😭😭😭😭

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2728
من دیر میرسم به تاپیکات😭🐀واسه تقویت اراده چ راه حلی داری دوساله میخوام لاغرکنم نتونستم لاغرکنم ت ...

سلام چاقالو جان

واسه تقویت اراده برو سایت بنیاد فرهنگی زندگی و کتاب و این کتاب رو هم بخون

http://peydayesh.com/fa/Product/uProduct.aspx?ID=32335f53-033d-4e96-9ee3-ceae6a5a4293

لاغر کردن سه کیلو اولش سخته

ببین غذا داره جای چیو پر میکنه برات؟ چه خلایی هست که غذا جایگزین شده

در مورد ارتباط لاغری و تنبلی تخمدان اطلاع پزشکی موثق ندارم هر چند میدونم به هم مربوطن

در مورد چاقی و تنبلی تخمدان و جوش باید بگم این یه مثلث هشدار هست

حتما حتماازامیش بده چون فکر کنم هورمون هات یه جورایی بهم ریخته اند

اگه هورمون ها درست بودن روبالشی ات رو زود زود عوض کن روی جوش ها کرم پانژل بزن

😁
سلام چاقالو جان واسه تقویت اراده برو سایت بنیاد فرهنگی زندگی و کتاب و این کتاب رو هم بخون https:// ...

ممنونم اوپرا جون😍😍😍😍الان میرم میخونم

چند تا سوال دیگه هن دارم وقت کردی جواب بده

چن تا کتاب خوب ک بدردم بخورن و یه چیزی یادم بدن معرفی کن اگه میتونی😍

سریال یا فیلمایی که دوست داری

و این سوال اخر ک خیلی برام مهمه اگه بلدی جواب بدی

من ترم ۳کارشناسی کامل درسمو ول کردم ک یخونم برا کنکور و نرفتم دانشگاه بدون مرخصی

تقریبا یک ساله

الان برم برام مرخصی رد میکنن با توجه ب اینکه دولتیه دانشگاهم؟

خیلی استرس دارم😔🐀

ممنونم اوپرا جون😍😍😍😍الان میرم میخونم چند تا سوال دیگه هن دارم وقت کردی جواب بده چن تا کتاب خوب ...

تئوری انتخاب

کتابهای الن دو باتن

من سریال جنایی دوست دارم و انیمشین و فیلم های تخیلی

وبرو پیگیری کن و اگه میتونی با گریه زاری کارت رو پیش ببر

غیرممکن نیست که برگردی ولی باید همت کنی

😁
تئوری انتخاب کتابهای الن دو باتن من سریال جنایی دوست دارم و انیمشین و فیلم های تخیلی وبرو پ ...

مرسی بابت معرفی کتاب

هربار ا کسی پرسیدم فقط طوطی وار دنیای سوفی و عقاید دلقک و ملت عشق و چهار اثر و اینارو معرفی کردن

من همه فیلمی میبینم ولی انیمیشن و عاشقشم

حتما میرم هی پشت گوش میندازم

مرسی کمک کردی عشقم

راستی اخر هدیه چی خریدی؟

2738
سلام اوپرا جووون  لطفا چند تا فیلم تاثیرگذار و عالی بهم معرفی کن  ازونا که وقتی می بینی ...

سلام

البته فیلم و سریال سلیقه ای هست

من در ژانر های مختلف فیلم نگاه میکنم

(1997)

pianist

kill Bill

django unchained

Brorat!

Dictator

(ساشا بارون کوهن رو خیلی دوست دارم)

یه حبه قند

The in the

Zootopia

از قدرت انیمیشن غافل نشو

کلی حرف و درس خوب توشون پنهانه

😁

سلام ببخشید مزاحمتون میشم   شما هنوز صندوق پیام هاتون خرابه نمیشه اونجا بهتون پ داد؛؟ ی کاری داشتم باهاتون دوست داشتم توی خصوصی بگم  

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
سلام میتونی همینجا بنویسی پاک کنی بعد اینکه لایک کردم

عه اها چشم خیلی ممنون الان مینویسم  

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  

ببخشیید انقددد طول کشیدد شما اگ فرصت نکردید بخونید بزارید برا بعد پاکش نمیکنم  ممنون وقت میزارید

من پارسال کنکور تجربی دادم ولی خب ازونجایی ک مشاورای مدرسه ترغیبم کرده بودن برم تجربی بدون هیچ علاقه ای رفتم تو این رشته و در اخرم نتونستم موفق بشم رشته ی تاپی دربیام با خانوادمم از قبل صحبت کرده بودم ک من فقط یبار کنکور میدم چون تجربی رشته ای نیست ک بتونم ۱ سال دگ بخونمش واقعا چون مورد علاقم نبود خیلی بهم فشار میومد خانوادمم اوکی بودن گفتن اگ بخوای بعدش میفرستیمت خارج یا دانشگاه ازاد رشته ای ک دوست داری بخونی از زیر شاخه های ریاضی یا هرچی دوست داری حالا من امسال میخوام انتخاب رشته ازاد بدون کنکور بکنم چون قضیه مهاجرتو خودم کنسل کردم اعتماد بنفس اینکه برم خارج تحصیل کنم و انقد خانواده برن زیر بار خرج نداشتم ترسیدم بعدا هیچی نشم   بعد از نظر مالی فقط ی ضرری ب خانواده زده باشم ولی خب قضیه اینه ک من ۱ سال تو خونه بودم و هرچی فک کردم مثل قبل نتونستم ببینم علاقم چیه و چ رشته ای برم بهتره اصن خودمو روانی کردم ولی اخرش نفهمیدم استعداد یا علاقم چیه ینی استعدادم ک میگن ریاضی هستش و خودمم کارای فنی دوست دارم ولی بخاطر بازار کار بد همه شغلا برای بچه های فنی پشت میز نشینی شده اونم با پارتی تا جایی ک میدونم ینی حاضرم مکانیک ماشین باشم یا نجار ولی رشته هایی ک اخرش کارمندم بکنه نخونم نمیدونم چرا ..حالا خانواده بهم پیشنهاد میدن که برم مهندسی کامپیوتر یا حسابداری مهندسی کامپیوتر میدونم خیلی بازار کار و گرایشای مختلف داره و بعدا اگ خودم فعال باشم ضرر نمیکنم و کلی کار برای کردن هست ولی خب احساس میکنم ازونجا ک تو دانشگاه اموزشای مفیدی نمیدن براش منم ک علاقه مو از دس دادم و جذابین خاصی برام نداره ی جور زور بالا سرم نیست و تحزیکم کنه درس بخونم میدونم خیلی بچگانش ولی من اصن یجور اعتمادم ب خودم از بین رفته احستس میکنم هر رشته ای برم هیچی نمیشم حسابداریم خواهرم بهم میگه بخونم هم براش شغل هست هم بعد میتونم کلاسای بورس رو برم و تو اون حوزه فعالیت کنم یا بانکداری و ازین رشته ها و خب همیشه توی تستایی ک ازم میگیرن بهم میگن برو سمت مدیریت و اینا به روحیاتت میخوره مسعولیت پذیرم تا ی کارو درست و سر وقت تموم نکنم راحت نمیشم حتی اگ ۱ ساعت وقته همه کارارو یجور جم میکنم با گروه یا تنها ولی من همیشه دوست دارم بهم بگن چی کار کنم منم انجامش بدم کلا از رشته هایی ک رهبری منو لازم دارن گریزونم برا همینم اصن ب ای تی و اینا فک نکردم شایدم اشتباه فک میکنم ولی شنیده بودم ای تی حول این موضوعاتم میچرخه و مدیریت و ایناهم داره ...حالا خیلی سرگردونم ازتون کمک میخواستم بخاطر محیط کارتونم میخواستم ببینم مثلا یکی مثل من وارد رشته حسابداری بشه خیلی ضربه نمیخوره چون من محیط کارای پویا دوست دارم و متغیر دوست ندارم ی کار تکراری انجام بدم یا یجور کارمندی گفتم شاید شما پیشنهادی بهم داشته باشید خیلی ممنون

ببخشید خودم ک خوندم خیلی بد توضیح دادم همش ازین شاخه ب اون شاخه پریدم نمیدونستم چجور باید سوالمو بپرسم ک اطلاعاتم داده باشم  

شما از دمنوش یا یه چیزی که خیلی خوب باشه و کمک کنه به سلامتی هم استفاده میکنین؟مثلا چای دارچین آب کر ...

ba ejaze man pa konam tu kafsh opra jan:)

shoma ye lotfi kon avalan hamsar ro beferest bashgah chon bayad faaliat badani dashte bashe ke besoozoone pas varzesh vajebe. dovom har vade ghazaye ziad nazar jolosh chon diabeti ha eshtehaye ziadi daran va sakht mitunan khodeshuno kontroll konan az tarafi nabayad ham gorosne bemunan chon ghand khun oft mikone. kolan bayad deghat koni navasan nakone paaasssss har dafe gorosne shod ejaze dare ye boshghab mivekhori sarkhali bokhore va nabayad ta marz sir shodan edame bede balke sar khali bokhore vai dafaate bishtar yani masalan 6 ya 7 vade. boshghab bozorg behesh nade. va inke baraye mian vade haye sare karesh ham barash ye chizaee bezar ke majbur nashe ta nohar gorosne bemune va oft ghand peida kon

.mive haee mesle havij o khiar o gheire. mitunee ba ye doktor taghzie mashverat koni masalan narengi ghand balaee dare ya hendune behtare maghzesh ke kheili shirine ro nakhore.  mamoolan khiar saladi ke tokhme haye doroshti dare ghand ro tanzim mikone. gahan mitunin be jaye chai az damnush darchin estefade konin ghand ro miare paeen. khorak bamie ham ghazaye monasebi hast. bamie ham tanzim mikone. kolan sai kon masraf karboditrat ro kam koni. bishtar hobubat va sabsijat bashe. noon ham sangak va noon jo gozine haye monasebtari hastan ta sayer noon ha. sai kon ghazahaye por karboditrat mesle makaroni va koo koo sib zamini va olvie ro kam dorost koni. mitooni anvae salad ro google koni ke mahze tanavo salad haye motenave tri kenar ghaza dashte bashi va tarjihan har dtun ghaza ro ba salad start konin sabsijat hast va zud hazm da eine hal meda ro por mikone va hajm kamtari ghaza mikhorin- mituni anva sos salad rezhimi ro ham google koni. dar zemn hamuntor ke opra jan goft bayad 6 mah yekbar cheshm va kolie ha check beshe chon agar rayat nakone avalin jaee ke asib mibine in do ozv hast. nokte akhar inke hatman doktore taghzie ham berin ke nokat riz ro behetun began va inke stress khodesh baes mishe ghand be soorat asabi bere bala. sai konin mohit khune ro barash aroom negah darin va ehyanan agar khodetunam stress dashtin behesh montaghel nakonin. ta jaee ke varzesh kone va salemkhori noshkeli nist vali agar faaliat badani nadashte bashe ehtemale gereftegi ragha hast . agar ghand ham bala bashe zakhm haye badan dir khub mishe va hata ehtemale siah shodane ozv has pas taghzie salem va varzesh va nabud stress vajebe. dar zemn mamulan diabeti ha pahashun nim hes has behtare hatman manzel roofarshi bepooshan ke ehyanan chizi nare tu pashun va dar morede kharid kafsh ham deghat konan va kash monaseb va charm var daram va tarjihan yek size bozorgtar.  akharin nokte hambegam inke tarjihan manzel ghand va shekar nakharin va shirini haye tabiee ro jaygozin konin. yani ba chai mitunin tut khoshk bokhorin ya maviz aftab khoshk sharbat khastin dorot konin be jaye san ich karkhunei ke shekar ziadi dare kami az shire angur estefade konin va ab. sobhane be jaye moraba az asal ya shire khorma estefade konin va inke daeman be hamsar motezaker nashin ke nakhor ya nakhar va man nakonin. behtare har do salem khori pishe konin ke ham ishun rahat tar rezhim ro rayat konan ham shoma vazn ezafe nakonin. akhare hafte ha mitunin be jaye fast food raftan va bokhor bokhor berin kooh va tabiat gardi yadam raft begam diabeti ha zud teshne mishan va dastshooee ham ziad miran. hamishe ye botri ab barash bezarin..

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2706