2726
عنوان

اینجا از اوپرا بپرس

| مشاهده متن کامل بحث + 235946 بازدید | 4223 پست
مرسی مهربونم.😙چ ژل شستشو خوبه عزیزم؟؟؟

من ژل کلین اند کلیر ابی رو برات پیشنهاد میدم ولی پوست رو خشک میکنه چون خیلی قوی هست

اگر پوستت خشکه ژل روزانه کلین اند کلیر خوبه

😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر ترم هشت هستی شهریور ۹۸  بعدا میتونی اصلاح کنی  ان شاء الله موفق باشی

مرسی عزیزدلم😍😘

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2728

بسیار عالی. 😍😍😍😍

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

وای چه خوب که اینجا رو گذاشتین 

جداً شخصیتتون رو بسیار میپسندم 

انشالله سوالاتم و میپرسم و از محضرتون استفاده میکنم 😘

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!
به سایت بنیاد فرهنگی زندگی سر بزن قدم اول آشتی یا خودت و دوست داشتن آدمی هست که الان هستی 

عزیزم یه وزن بهم معرفی میکنی

؟

هم زیاد رو پوست سنگین نباشه و هم جای جوش رو بپوشونه

پوستم هم معمولی مایل به چربه

البته قیمتش هم مناسب باشه

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl
عزیزم یه وزن بهم معرفی میکنی ؟ هم زیاد رو پوست سنگین نباشه و هم جای جوش رو بپوشونه پوستم هم معمول ...

عذر میخوام منظورتون رو از وزن متوجه نشدم 

اگر کرم پودر منظورتون هست من اسنس مصرف میکنم که سبکه

روی جای جوش قبل و بعد کرم پودر میتونی موس بزنی که غلیظ تره و پوشانندگی خوبی داره

😁
ممنون میشم ریمل معرفی کنی راستی کرم کامان گرفتم عالیه

چه خوب که از کرم ایرانی راضی هستی

من خیلی اهل ریمل نیستم ولی میبلین دارم که خیلی مشکی و خوبه اشکالش اینه که راحت شسته نمیشه 

ریمل اسنس یه مدل داره که خال خالی گل بهی داره

اون سبک و عالیه و نمیریزه و راحت شسته میشه

😁
عذر میخوام منظورتون رو از وزن متوجه نشدم  اگر کرم پودر منظورتون هست من اسنس مصرف میکنم که سبکه ...

ببخشید عزیزم اشتباه تایپی بود.

ممنون از جوابت

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl
2706