2726
عنوان

اینجا از اوپرا بپرس

235958 بازدید | 4223 پست

سلام

امیدوارم حالتون خوب و دلتون شاد باشه

با توجه به اینکه جدیدا زیاد پیش میاد که دوست محترمی زیر تاپیک های خودم یا دوست دیگری ازم سوال بپرسه و بنده این مسئله رو نمیپسندم ، این تاپیک رو زدم تا اگر سوالی داشتید اینجا بپرسید تا فضای تخصصی هر تاپیک و حریم شخصی باقی استارترها حفظ بشه

بسیار ممنونم 

پ.ن: من در هیچ زمینه ای مشاور نیستم و اگر نظری میدم صرفاً مبتنی بر دیدگاه و تجربه شخصی ام هست

🌷🌹🌷🌹🌷🌹🌷

😁

مثلا چی ؟ بپرسم 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دوست دارم ⁦☺️⁩

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
اگر بلد باشم بله

عزیزم من دانشجو سال آخر کارشناسیم بعد الان میخوام انتخاب رشته کنم برای ارشد هنوز مدرک دانشگاهم به دستم نرسید تاریخ اخذمدرک کارشناسی چی باید بزنم؟ خرداد که اخدین نمره ثبت شده ؟یا شهریور باید بزنم؟

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
عزیزم من دانشجو سال آخر کارشناسیم بعد الان میخوام انتخاب رشته کنم برای ارشد هنوز مدرک دانشگاهم به دس ...

اگر ترم هشت هستی شهریور ۹۸ 

بعدا میتونی اصلاح کنی 

ان شاء الله موفق باشی

😁
اپرا جان واس صاف شدن پوست جای جوش چی خوبه؟؟؟ سوالم بیشتر درباره پوست مو😍

اصلا اینجا رو برای همین سؤال‌ها زدم 

صورتت رو هر روز با برس دستی یا شارژی و ژل شستشو بشور 

روی جای جوش پانژل ۱۰۰ بزن

ماسک سدر و آب ماست و پودر کف دریا بذار و آروم ماساژ بده 

خاصیت اسکراب داره

بعدش کرم مرطوب کننده بدون چربی بزن

رو بالشی ات رو هر چهار روز یه بار عوض کن