2703
2553
عنوان

اینجا از اوپرا بپرس

| مشاهده متن کامل بحث + 235520 بازدید | 4223 پست

سلام اپرا جان 

اومدم اینجا اما سوالی ندارم فقط خواستم بگم خیلی ماهی😘

تقدیم بهت

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام

چیکار کنم که بتونم سرحال باشم.همش ناراحتم و یا دارم به ناراحتی و غم هام فک میکنم به اتفاقایی که برام افتاد.خیلی داغونم کرده چندساله میگذره اما هنوز یادمه دلم میخواد تلافی کنم.روح و روانم داغونه داغونه. باشگاه نمیتونم برم.یه پیشنهادهایی بدید که بتونم تو خونه که هستم انجام بدم تا حال روحیم خوب بشه.مشاوره همسرم اجازه نمیده.درضمن من عقد کردم.این اتفاق ها هم مربوط به همسرم میشه.سعی میکنه جبران کنه اما من نمیتونم فراموش کنم بااینکه دیوانه وار دوسش دارم اما نمیتونم.

ممنون میشم کمکم کنید

برای او مینویسم که همیشه و همه جا با او باشم،تا او شاد باشد همان کسی که تنها عشق زندگی من است تا زمانی که قلبم از کار بایستد💋⁦❤️⁩💞
2720

سلام خانم مهربون

تازه تاپیک رو دیدم و همه صفحات رو گذرا نگاه انداختم

من شناختی از شما نداشتم

ولی میبینم خیلی ها شما رو میشناسن و از هر دری سوال میکنن

منم میخوام یه تیر بندازم تو تاریکی

من ۳۴ سالمه

یه ساله ازدواج کردم و باردارم

وضع کار همسرم بد نیست اما شغل مطمئن نداره

منم دوست دارم حتما یه درآمد داشته باشم حداقل واسه خودم و اینکه احساس بطالت نکنم

ارشد یه رشته انسانی دارم که هیچ موقعیت کاری نداره

میخواستم کنکور تجربی بخونم به عشق پرستاری

ولی ضعف شدیم توی درسها الان بعد دو سال نا امیدم کرد از کنکور

الانم که با بچه دیگه فرصت درس ندارم اگرم بچه نبود بازم توانش رو نداشتم البته، چون کنکور بسیار سخت شده

شغل هایی مثل ارایشگری و خیاطی نمیتونه خوشحالم کنه حس بد بهم میدن با اینکه استعدادش رو تقریبا دارم

به نظر شما چیکار کنم؟ به درامد کم راضیم

راستی تو یه شهر بسیار کوچیکم و موقعیت کاری اینا نداره اصلا

ببخشید واقعا هیچکس نتونسته راه حلی بهم بده

ممنونم

سرام اپرا جان یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنی یه آقایی توی زندگیم هستن که قبل من دوس دختذای زیادی داشته و من بعضیاشونو میشنایم پسر کاری یه و خیلی هم منو دوس داره در کل ادم خوبیمهست و و به منم متعهده اما فکر گذشته ش ارارم میده و نگرام میکنه که نکنه برای همیشه این فکرا تو سرم باشه بذای من خیلی خوبه و قصد ازدواج جدی داره 

و اینکه من کنکوریم میشه هم درس بخونم هم این اقا تو زندگیم باشه ؟

م اینکه من ۲۰ سالمه اگه توصیه ای برام دارید ممنون میشم بهم بگید  

دیگه هیچ زخم زبونی منو زمین نمیزنه   

اوپرا دوست داشتنی ❤ 

حرفم رو پای تملق نذار، چرا که نظر واقعی و قلبیمه و نتونستم از بیانش خودداری کنم.

اومدم یه سرک توی تاپیکات کشیدم، از ذره ذره حتی چینش کلماتت لذت بردم. تفکر و بیانت بسیار زیباست.

امیدوارم کاربرایی مثل شما بیشتر بشن عزیز دل ❤

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)
2714
ممنونم واقعا ذوق کردم  💋🌷♥️

❤❤❤❤

ادب مرد به از دولت اوست 👌 (میتونم به سوالات حقوقیتون در حد دانش و توانم و یاری حافظم پاسخ بدم ❤ از کمک کردن بهتون خوشحال میشم. شرطشم یه صلوات برای نتیجه ی آزمون وکالتمه ❤❤❤)
سلام اوپرا جان  میخواستم درمورد مهاجرت‌ازتون بپرسم  کدوم کشور شرایط خوبی داره و هزینه من ...

سلام

کانادا رو پیشنهاد میکنم

اسکیل ورکر ایالت ساسکاچوان الان خیلی شرایط راحت و خوبی داره

در مورد مهاجرت مهارت زبان خارجی خیلی مهمه و خیلی روی پذیرش تاثیر داره

😁
پولم واسه کانادا کمه اخه چقد باید حداقل داشته باشم؟پناهنده شدن خیلی بده؟فقط میخوام برم هرجا شد.صرب ...

پناهنده شدن خیلی بده

الان کلافه هستید و فقط میخوای بری 

ولی یادت باشه با کمی برنامه ریزی میشه انتخاب خیلی بهتری داشت

😁
سلام اوپرا من از بچگى تو دوستيابيم ضعيف بودم  اكثرا تو مدرسه به جز يكى دونفر دوست نداشتم  ...

سلام

ببخش که با تاخیر جواب میدم

کلاس های مختلف ثبت نام کن

مخصوصا کلاسهایی که مختلط هستند و نیازه با اعضای کلاس صحبت کنی

مثل کلاسهای خودشناسی 

اروم‌ آروم میبینی اعتماد به نفس بهتری توی مراوده با افراد خواهی داشت 

😁
سلام کانادا رو پیشنهاد میکنم اسکیل ورکر ایالت ساسکاچوان الان خیلی شرایط راحت و خوبی داره در ...

ممنون که جواب دادین

اونجا شغل مناسبی برای همسرم پیدا میشه؟

میشه کل هزینه رو تقریبی بگین؟

اسکیل ورکر دقیقا یعنی چی اگه یذره بیشتر توضیح بدین ممنون میشم

2706