1345
1341
عنوان

اینجا از اوپرا بپرس

| مشاهده متن کامل بحث + 13708 بازدید | 526 پست
سلام اپرا جان ممنون بخاطر تاپیک عالیت😍😘عزیزم من از شخصیت شما خیلی خوشم میاد و حس هوبی بهت دارم🌷می ...

سلام

آب برنج بنوش

سبوس  برنج دم کن و بنوش

نخود که خیس میکنی آبش رو دور نریز و موهات رو باهاش بشور

تخم شربتی برای پوست ‌مو خیلی خوبه

و یادت باشه خانم ها کچل نمیشن 😀

خوشبخت باشی عروس خانم

سلام، از اینکه نمیتونم درخواست دوستی تون رو بپذیرم متاسفم.اگر سوالی دارید در تاپیک "از اوپرا بپرس" در خدمت هستم.
سلام جنس موهاتون این طوریه و عملا با مرور زمان یه کم رام تر میشن میتونی بلند کنی و ببافی ماسک روغ ...

ممنونم. شما می‌دونین برای ریباندینگ حدودا چه‌قدر باید هزینه کنم؟ موهام تا کمرمه و پرپشت. و این‌که می‌شه بعد ریباندینگ موها رو رنگ گذاشت؟ اگه آره ، تاثیر صافیش از بین نمی‌ره؟ و این‌که بین کراتینه و ریباند کدومش به نظر شما بهترکه؟ 

ببخشید خیلی پرسیدم و سپاس که وقت گذاشتین😍💙

ببخشیید انقددد طول کشیدد شما اگ فرصت نکردید بخونید بزارید برا بعد پاکش نمیکنم    ممنون وقت ...

ببخش که جوابت دیر شد

من توی بازار کار ایران تا جایی که برخورد دارم میبینم که کار برای برنامه نویس ها زیاده

مهندسی صنایع هم چون گسترده است کارش خوبه

من اگر بخوام تصمیم بگیرم میرم نرم افزار میخونم و کنارش چهارشنبه تا دوره حسابی امنیت شبکه و برنامه نویسی میرم

سربلند باش عزیزم

سلام، از اینکه نمیتونم درخواست دوستی تون رو بپذیرم متاسفم.اگر سوالی دارید در تاپیک "از اوپرا بپرس" در خدمت هستم.

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

ممنونم. شما می‌دونین برای ریباندینگ حدودا چه‌قدر باید هزینه کنم؟ موهام تا کمرمه و پرپشت. و این‌که می ...

ریباند ارزون نیست و نتیجه اش واقعا متفاوت از کراتینه هست

بعدش اگه مو رنگ کنی باید بری یه ترمیم 

البته اینو مطمئن نیستم

و در آخر باید بگم هزار ماشالله به موهات

1350
سلام نمیدونم چرا این حس رو داری ولی من عزت نفس بالایی دارم و تلاش میکنم از غرور منفی دور باشم با ای ...

ممنونم عزیزم خیلیم کمکم کردی . خیلی خوبه که عزت نفست بالاست . خیلی دوس داشتم منم اونجوری باشم اما متاسفانه بعد ازدواجم خیلی اعتمادبنفسم پایین اومده 

میشه بپرسم چندسالته من متولد اسفند ۶۹هستم 

من دقیقا ده سال از شما بزرگترم

اسفند ۵۹

ممنونم عزیزم خیلیم کمکم کردی . خیلی خوبه که عزت نفست بالاست . خیلی دوس داشتم منم اونجوری باشم اما مت ...

میدونی که به ازدواج ربط نداره؟

رابطه ات رو با خودت خوب کن

غالب ماها از درون  خودمون رو لایق نمیدونیم 

من دقیقا ده سال از شما بزرگترم اسفند ۵۹

وای عزیزم شماهم اسفندی اصلا فکرشم نمیکردم . حدس میزدم دهه شصت باشین با اینحال انشالله همیشه شادو سلامت باشی عزیزم . اوپرا جان من خیلی نگران پوستمم اما شوهرم اصلا نمیزاره بهش برسم ینی میگه میخوای چیکار. پوستم شله . الان چندوقتیه حس میکنم صورتم پایین اومده تو عکسا که نگا میکنم چشام گود شده گونه ها و صورتم پایین اومده چون تو این یکسال اخیر بچه دار شدم خیلی خیلی خیلی اذیت شدم و بیخوابی کشیدم استراحتم خیلی کمه حتی گاهی حس میکنم چشام کوچیک شدن 

1348
میدونی که به ازدواج ربط نداره؟ رابطه ات رو با خودت خوب کن غالب ماها از درون  خودمون رو ل ...

خیلی بهت اعتماد دارم نمیدونم چرا . با اینکه میدونم اینجا مجازیه اما حی میکنم به شدت قابل اعتمادی حدسم درسته یا نه ؟!!

خیلی بهت اعتماد دارم نمیدونم چرا . با اینکه میدونم اینجا مجازیه اما حی میکنم به شدت قابل اعتمادی حدس ...

نمیدونم 

واقعا نمیدونم 

فقط میدونم هر چی بلدم رو صادقانه میگم و امید دارم که جایی همینجوری بهم کمک بشه

راستش تعریفت دستپاچه ام کرد😀

ببخش که جوابت دیر شد من توی بازار کار ایران تا جایی که برخورد دارم میبینم که کار برای برنامه نویس ه ...

اصلا،،،خیلی خیلی ممنونم لطف کردین بهم     

اگر می خواهید حقیقتی را خراب کنید، خوب به آن حمله نکنید، بد از آن دفاع کنید (دکتر شریعتی)  مکتب و موضوعی ک دارید ازش دفاع میکنید با حرف نامطمین و اشتباهتون بیشتر ضربه میخوره یا حرفای طرف مقابل #ب_خودی_نزنیم_لطفا         اسباب کشی لعنت بهت                                    Always stunned  
1288
اوپرا جان سیاهی زانو پینه بستن قوزک پا و سیاهیش رو چیکار کنم.  من مشکلاتم زیاده 😂😂😂

رنده پا بگیر 

برند تریتون خیلی خوبه 

کرم اوره ‌و جی بزن

روی رمین بدون جوراب میشینی؟

حتما جوراب پات کن تا از سایش قوزک با فرش سیاه نشه

توی خونه حتما رو فرشی بپوش

رنده پا بگیر  برند تریتون خیلی خوبه  کرم اوره ‌و جی بزن روی رمین بدون جوراب میشینی؟ حت ...

ممنونم عزیزم یه مدت قطره سالیسیلیک اسید کامپاند استفاده کردم خیلی بهتر شد اما ترسیدم عوارض داشته باشه دیگه ادامه ندادم 

ممنونم عزیزم یه مدت قطره سالیسیلیک اسید کامپاند استفاده کردم خیلی بهتر شد اما ترسیدم عوارض داشته باش ...

اونو نمیدونستم

ولی کلا سالسیلات لایه بردار قوی هست و استفاده ازش دردسره 

مخصوصا که نباید طولانی مدت استفاده بشه

سلام . ارادت داریم اوپرای عزیز  ⚘⚘⚘

شما لطف دارید و بسیار برای من عزیز هستید 

1335