1147
1341
عنوان

اینجا از اوپرا بپرس

13708 بازدید | 526 پست

سلام

امیدوارم حالتون خوب و دلتون شاد باشه

با توجه به اینکه جدیدا زیاد پیش میاد که دوست محترمی زیر تاپیک های خودم یا دوست دیگری ازم سوال بپرسه و بنده این مسئله رو نمیپسندم ، این تاپیک رو زدم تا اگر سوالی داشتید اینجا بپرسید تا فضای تخصصی هر تاپیک و حریم شخصی باقی استارترها حفظ بشه

بسیار ممنونم 

پ.ن: من در هیچ زمینه ای مشاور نیستم و اگر نظری میدم صرفاً مبتنی بر دیدگاه و تجربه شخصی ام هست

🌷🌹🌷🌹🌷🌹🌷

سلام، از اینکه نمیتونم درخواست دوستی تون رو بپذیرم متاسفم.اگر سوالی دارید در تاپیک "از اوپرا بپرس" در خدمت هستم.

اسمتو به خاطر اوپرا وینفری گذاشتی اوپرا

اخه منم دوسش دارم😁

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350

دوست دارم ⁦☺️⁩

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه زیاد شده فاصلمون ...غرورمون  عشقوگرفت  ازمون ...یعنی هنوز عاشقمی یا عوض شدی ..میخوام بپرسم نمیچرخه زبون...فاصله همیشه باعث میشه که عشق بره 😔
1307
اگر بلد باشم بله

عزیزم من دانشجو سال آخر کارشناسیم بعد الان میخوام انتخاب رشته کنم برای ارشد هنوز مدرک دانشگاهم به دستم نرسید تاریخ اخذمدرک کارشناسی چی باید بزنم؟ خرداد که اخدین نمره ثبت شده ؟یا شهریور باید بزنم؟

عزیزم من دانشجو سال آخر کارشناسیم بعد الان میخوام انتخاب رشته کنم برای ارشد هنوز مدرک دانشگاهم به دس ...

اگر ترم هشت هستی شهریور ۹۸ 

بعدا میتونی اصلاح کنی 

ان شاء الله موفق باشی

سلام، از اینکه نمیتونم درخواست دوستی تون رو بپذیرم متاسفم.اگر سوالی دارید در تاپیک "از اوپرا بپرس" در خدمت هستم.
اپرا جان واس صاف شدن پوست جای جوش چی خوبه؟؟؟ سوالم بیشتر درباره پوست مو😍

اصلا اینجا رو برای همین سؤال‌ها زدم 

صورتت رو هر روز با برس دستی یا شارژی و ژل شستشو بشور 

روی جای جوش پانژل ۱۰۰ بزن

ماسک سدر و آب ماست و پودر کف دریا بذار و آروم ماساژ بده 

خاصیت اسکراب داره

بعدش کرم مرطوب کننده بدون چربی بزن

رو بالشی ات رو هر چهار روز یه بار عوض کن

1308
اصلا اینجا رو برای همین سؤال‌ها زدم  صورتت رو هر روز با برس دستی یا شارژی و ژل شستشو بشور  ...

مرسی مهربونم.😙چ ژل شستشو خوبه عزیزم؟؟؟

آرامش یعنی:نزدیک ترین دوستت خدا باشه
مرسی مهربونم.😙چ ژل شستشو خوبه عزیزم؟؟؟

من ژل کلین اند کلیر ابی رو برات پیشنهاد میدم ولی پوست رو خشک میکنه چون خیلی قوی هست

اگر پوستت خشکه ژل روزانه کلین اند کلیر خوبه

من ژل کلین اند کلیر ابی رو برات پیشنهاد میدم ولی پوست رو خشک میکنه چون خیلی قوی هست اگر پوستت خشکه ...

ممنون مهربونم پس همین میگیرم ❤

آرامش یعنی:نزدیک ترین دوستت خدا باشه
1346