1735
1804
عنوان

اینجا از اوپرا بپرس

86806 بازدید | 2293 پست

سلام

امیدوارم حالتون خوب و دلتون شاد باشه

با توجه به اینکه جدیدا زیاد پیش میاد که دوست محترمی زیر تاپیک های خودم یا دوست دیگری ازم سوال بپرسه و بنده این مسئله رو نمیپسندم ، این تاپیک رو زدم تا اگر سوالی داشتید اینجا بپرسید تا فضای تخصصی هر تاپیک و حریم شخصی باقی استارترها حفظ بشه

بسیار ممنونم 

پ.ن: من در هیچ زمینه ای مشاور نیستم و اگر نظری میدم صرفاً مبتنی بر دیدگاه و تجربه شخصی ام هست

🌷🌹🌷🌹🌷🌹🌷

من اینجا نه با کسی دوستم نه با کسی دشمنم. فقط امکان داره با عقیده ای موافق یا مخالف باشم.

مثلا چی ؟ بپرسم 

به انسان هایی که سگ ها را  دوست ندارند نمیتوانم  اعتماد کنم،  اما  اگر سگی از انسانی بدش بیاید به حس آن سگ اعتماد میکنم   ..!                                            مَن تَمام هفتِه را بی تو آواره اَم    مُسافر بی بازگشت من    روحت شاد !                                                مَن دیگِه اِنقَدر بی حوصِلَم که شُما حَرف بعدیتَم دُرستِه..                                                                                     خانه ی دوست کجاست؟ نرسیده به درخت کوچه باغی است که از خواب خدا سبز تر است و در آن عشق به  اندازه پرهای  صداقت آبی است‌ ‌.‌.!                              

اسمتو به خاطر اوپرا وینفری گذاشتی اوپرا

اخه منم دوسش دارم😁

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻

لباس بارداری ضد امواج الکترومغناطیس

1805

سوال در مورد کنکور ارشد دارم میتونید جواب بدید؟

خداجونم بی بهونه دوستت دارم😍💖                                       تایپ فارسی وانگلیسی؛ اکسل و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم .برای سفارش به آیدیtypeee20@ پیام بدید

دوست دارم ⁦☺️⁩

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
1771
اگر بلد باشم بله

عزیزم من دانشجو سال آخر کارشناسیم بعد الان میخوام انتخاب رشته کنم برای ارشد هنوز مدرک دانشگاهم به دستم نرسید تاریخ اخذمدرک کارشناسی چی باید بزنم؟ خرداد که اخدین نمره ثبت شده ؟یا شهریور باید بزنم؟

خداجونم بی بهونه دوستت دارم😍💖                                       تایپ فارسی وانگلیسی؛ اکسل و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم .برای سفارش به آیدیtypeee20@ پیام بدید
عزیزم من دانشجو سال آخر کارشناسیم بعد الان میخوام انتخاب رشته کنم برای ارشد هنوز مدرک دانشگاهم به دس ...

اگر ترم هشت هستی شهریور ۹۸ 

بعدا میتونی اصلاح کنی 

ان شاء الله موفق باشی

من اینجا نه با کسی دوستم نه با کسی دشمنم. فقط امکان داره با عقیده ای موافق یا مخالف باشم.
اپرا جان واس صاف شدن پوست جای جوش چی خوبه؟؟؟ سوالم بیشتر درباره پوست مو😍

اصلا اینجا رو برای همین سؤال‌ها زدم 

صورتت رو هر روز با برس دستی یا شارژی و ژل شستشو بشور 

روی جای جوش پانژل ۱۰۰ بزن

ماسک سدر و آب ماست و پودر کف دریا بذار و آروم ماساژ بده 

خاصیت اسکراب داره

بعدش کرم مرطوب کننده بدون چربی بزن

رو بالشی ات رو هر چهار روز یه بار عوض کن

1794
اصلا اینجا رو برای همین سؤال‌ها زدم  صورتت رو هر روز با برس دستی یا شارژی و ژل شستشو بشور  ...

مرسی مهربونم.😙چ ژل شستشو خوبه عزیزم؟؟؟

آرامش یعنی:نزدیک ترین دوستت خدا باشه
مرسی مهربونم.😙چ ژل شستشو خوبه عزیزم؟؟؟

من ژل کلین اند کلیر ابی رو برات پیشنهاد میدم ولی پوست رو خشک میکنه چون خیلی قوی هست

اگر پوستت خشکه ژل روزانه کلین اند کلیر خوبه

اگر ترم هشت هستی شهریور ۹۸  بعدا میتونی اصلاح کنی  ان شاء الله موفق باشی

مرسی عزیزدلم😍😘

من ژل کلین اند کلیر ابی رو برات پیشنهاد میدم ولی پوست رو خشک میکنه چون خیلی قوی هست اگر پوستت خشکه ...

ممنون مهربونم پس همین میگیرم ❤

آرامش یعنی:نزدیک ترین دوستت خدا باشه

بسیار عالی. 😍😍😍😍

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
1718