2733
2739

حامله ام و هوس اش دوغ كردم،ميخوام واسه خودم بپزم،اولين بارمه،ميشه طرز پخت يه اش دوغ خوشمزه رو بهم بگيد

پسرم❤️عشق من❤️ دختر نازم....بي صبرانه منتظرم بياي تو بغلم🤗🤗🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااااای دلم خواست مامانم بلده😋😋😋😋

من كه كسي رو ندارم واسم بپزه،هر چي ويار كنم يا خودم يا شوهرم بايد بپزيم😞

2728
دستور پخت آش دوغ خانواده ما یک دستور پخت ارثی و کاملا محرمانه است

چرا حالا محرمانه!!!؟؟؟😁😁😁

2738
من كه كسي رو ندارم واسم بپزه،هر چي ويار كنم يا خودم يا شوهرم بايد بپزيم😞

الهی 

تا اونجا که یادمه مامانم نخود و لوبیا سفید رو میخیسوند و میپخت بعد ماست چکیده ی ترش و با آب قاطی میکرد میریخت تو قابلمه با اسفناج و سیر خورد شده و مرتب هم میزد تا نبره و قل قل بخوره

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

ما از برج بودار و محلی استفاده میکنیم..میزاری توی دیگ و یک کاسه متوسط اب میریزی توش....حدود ١٠ دقیقه.... بعدش یه دوغ ترش...میندازی توش..بستگی ب خودت داره چقد میخوای توش بریزی....من خودم ی دوغ نصفه میریزم توش...بعد دیگه هی بهمش بزن تا کم کم درست میشه...ی ذره نمک بنداز توش...ما پونه مبندازیم توش واسه خوشمزگی..ولی شما چون حامله ای پونه ننداز

آی ام کورد❤آنگاه که ناامیدی بر جانتــ پَنجه افکنده و رها نمیشوی..به من امیدوار باش.(زمر/53)
نخود رو خیس کن  بعد از 24 ساعت بپز  بعد که پخت برنج بریز توش  کامل که پخت و ابش کش ...

دوغ نميبُره اينجوري؟تو خيلي از دستورها ديدم تو دوغ تخممرغ ميزنن واسه نبريدنش؟ولي ميترسم تخممرغ بزنم توش،بد بشه

نخود پخته شده نیاز داری با برنج خیس خورده 

اول برنج یدونه تخم کرغ یه قاشق ارد و دروغ محلی رو‌ میریزی تو قابلمه میزاری رو‌شعله تا جوش بیاد مدام هم میزنی وقتی جوش‌اومد نخود پخته شده و‌سبزی اش (گشنیز..تره..و ترخون که دلبخواهی هست )میریزی به همراه سیر درشم نمیزاری تا جا بی افته البته این اش یکم رقیقه غلظتش بعدش با نعنا داغ نوش جون میکنی 😋😁

🇹🇷Tanri Türk'e Yar olsun 🇹🇷
2706