عنوان

ازدواج آسان

1363 بازدید | 155 پست

سلام خانومای گل نی نی سایتی 

میخوام راجع ازدواجم بگم 

وقتی میبینم انقدر شرایط ازدواج سخت شده و دختر خانوما یا خونواده ها انقدر سخت میگیرن سرِ مسائل مالی واقعا ناراحت میشم ! 

داستان ازدواجم طولانی نیست ! فقط میخوام بگم چه قدر ساده میشه خوشبخت بود 

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            

خب اول از همه راجع مهریه بگم ،

مهریه ی من ۱۵ تا شاخه گل ارکیده و ۱۹ تا شاخه گل رز (دلیل اعدادش بماند😜)

حلقه هامونم ، نقره هست

عقدمون محضری بود اما با یه لباس صورتی خوشگل پوشیده (شبیه لباس عروس) که بعدش رفتیم آتلیه !

عروسی هم انشالله قراره خودمون (من و همسرم) لباس عروسی بپوشیم و خودمون توو یک باغ یک روز کامل خوش بگذرونیم همراه با عکاس و فیلم بردار البته !

و فردای اون روز ، فامیل های درجه ۱ و ۲ رو تا حدود ۷۰ ۸۰ نفر دعوت میکنیم به یک باغ و خودم شام رو میپزم

و بعد میریم خونه ی خودمون انشالله

پایِ دوست داشتنت❤️، دخترانه ایستاده‌ام👰، درست مثلِ درختِ کاج🌲روبرویِ پاییز🍂🍁...           🚫 مخاطبِ پست ها و تاپیک های بنده ، خانوم های سایت ♀️ هستن وَلا غیر ! 🚫                                            

راجع طلا هم ، من نقره بیشتر دوست دارم و حتی سر عقدم ، یک زنجیر و پلاک نقره و یه دستبند ظریف نقره کادوی همسرم به من بود (خودم نقره دوست دارم چون حس میکنم طلا تجملگراییه)

جهیزیه هم فقط وسایل ضروری گرفتیم و همشو ایرانی خریدیم

سبک خونه هم قراره سبک ایرانی بچینیم ...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

دوست عزیزم با احترام.

همسر شما مرد زندگی بوده حتما

من به هر کی آسون گرفتم فکر کرد موندم رو دست خانوادم و توقعاتش و نازش زیاد شد و رفت که التماسش کنم برگرده

بنظرم اشتباهه

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...

انشالله که یکم توقع ها بیاد پایین

به خدا بدون طلا هم میشه خوشبخت بود

بدون ماکروفر و چای ساز و قهوه ساز و توستر هم میشه زندگی خوبی داشت

مهم عشق و علاقس مهم خوش زندگی کردنه

چه خوب و راحت  

لطفا  برای برگشتن موقعیت شغلی شوهرم دعا کنین😭😭😭😭😭😭😭😭چن هفته است نه من نه خودش خواب و خوراک نداریم منکه کارم شده گریه زندگیمون بهم ریخته میخاد خونه و ماشینو بفروشه دیوونه شده ....میشه با دلای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنین 😍
دوست عزیزم با احترام. همسر شما مرد زندگی بوده حتما من به هر کی آسون گرفتم فکر کرد موندم رو دست خان ...

بله همسر من به شدت مردِ زندگی و کاریه !

بله نظر شما درسته ، بستگی به همسرتون داره ...

خوبه به شرطی که یکجانبه فقط از طرف عروس نباشه

صد در صد بستگی به شرایط داره 

اما من اینو برای زمانی میگم که داماد از همه لحاظ عالیه !

چرا باید سخت گرفت؟ و به خاطر مسایل مالی به هم بخوره ؟

2706